Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

42 minutes ago, dragance said:

Idi bre, dobro sam i prosao. One velike NC sluske sto @radisa nosi, mogu da kostaju do 4-5 pa i vise puta!

Moje su jeftinije od tvojih... U pola cene...

 

Zato su sonijeve, 500€... Pomislio sam koliko lud treba da budem da dam za sluške 500€...

Link to comment

kupih pre skoro godinu dana neke jeftine xy bežične za £19 - em što bejahu užas, BT ni za kurac, em se troše ko lude, a punjenje sporo. Zamenio ih sa sony za nekih £50 - i nisu toliko loše - osim što kratko traju, a NC je nonexistent. A kako je galama oko mene često, a moram da slušam nekada šta mi se govori, srećan sam sa investicijom za Apple - osim što ima ogroman konflikt kada hoćeš da ih spojiš sa windows surface a iphone je u blizini (čak i sa isključenim BT) :isuse: 

Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

zato ću ja da kupim one htz za 500 dindži i neke kineske bežične i biće mi bolje nego vama

 

Vise sam para u zivotu potrosio/bacio na te jednokratne nego na kvalitetne (koje mi evo traju vec par godina bez namere da se kvare)

 

Jednom naleteo na neku akciju JBL i nisam hteo da dam 150E za kvalitet&dugotrajnost, dan danas se jedem kad se toga setim

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...
Quote

PEPCO, najveći maloprodajni lanac neprehrambenih proizvoda sa najvećom stopom rasta u Evropi, sada postoji i u Srbiji. Od petka 23. oktobra, građani Beograda mogu da kupuju u dve PEPCO prodavnice. U narednih par meseci, još prodavnica otvoriće svoja vrata za kupce u drugim gradovima. Ovaj lanac planira da otvori 30 prodavnica za vreme prve godine poslovanja a u Srbiji.

 

Sta se kupuje u Pepcu ?

Link to comment
PEPCO, najveći maloprodajni lanac neprehrambenih proizvoda sa najvećom stopom rasta u Evropi, sada postoji i u Srbiji. Od petka 23. oktobra, građani Beograda mogu da kupuju u dve PEPCO prodavnice. U narednih par meseci, još prodavnica otvoriće svoja vrata za kupce u drugim gradovima. Ovaj lanac planira da otvori 30 prodavnica za vreme prve godine poslovanja a u Srbiji.


Sta se kupuje u Pepcu ?



Garderoba, kaže mi rođaka da je danas armagedon bio u Kapitol parku od navale

.... Shiit has hit the fan!


Link to comment
44 minutes ago, Frank Pembleton said:

 

 

 


Garderoba, kaže mi rođaka da je danas armagedon bio u Kapitol parku od navale

.... Shiit has hit the fan!

 

 

 

 

 

 

wtf je Kapitol park?

 

Link to comment

komplex stanova prolly. 

kak se zove venju što je bizon zapišao. to je isto nešto kurentnog trenda. 

 

edit:

 

garden hol :nobles:

Edited by nisam ja
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...