Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

@borris_ svaka cast i sa srecom!

 

adidas helanke za vezbanje. 3 meseca ih trazim. mana-ne osecam ih na sebi i deluju mi noge mrsavo. 

prednosti low cut i dizajn. mrzim sve preko kukova sto ide, mora da mi bude ispod i da me nista ne steze oko stomaka. jedva trpim sat vremena i one sportske bra za treniranje. to naviklo da bude slobodno...

Edited by mustang
Link to comment
Pa po izgledu ne bih rekla, a nisam ih ni testirala (ono jeste neki rips i neka guma, al ko zna). A ni Kinez nije poslao deklaraciju, mislim... ipak su došle "salija" [emoji4]
Ja taman teo da pitam, jel ovo oriđiđi starke



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
9 hours ago, Frank Pembleton said:

Ja taman teo da pitam, jel ovo oriđiđi starke



... Shiit has hit the fan...
 

A šta je oriđiđi danas uopšte? Ovo sam se malo kao kockala sa 40e, kad ono ispade ohoodličan pazar. Em je skroz uverljiva starka spolja, broj dobar, još ima ovaj neki moderan mekani uložak, tako da je mnooogo udobnija od staraaaka koje smo nosili do sad, ma milinica. Kod nas ne moš naći običnu crnu krpenu duboku starku ispod 5.000, ako i toliko, nisam pratila cene. Videla sam da ima i nekih Palladium modela, nije zgoreg pogledati malo do 11.11. :)

 

Link to comment

page23_665x907px.png

nije bas 'ovih dana', ima vec mesec i tri dana, al' da se pohvalim. nakon duzeg premisljanja kupih ovaj IQOS 3.0 i predjoh na cigarete 'na struju'.

primetna usteda na kucnom budzetu raduje zenu. sa 2 i kusur kutije 'obicnih' pljuga na 1 kutiju plus jos par komada ovih malih heets cigaretica. zbog nestanka smrada u kuci zena se raduje jos vise : )

Edited by foto
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...