Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Just now, Frank Pembleton said:

Šta je bre ovo prvo i kako ti se vrati...
To sa Alija?



... Shiit has hit the fan...
 

Pa u pitanju je RC... valjda. :D

Sa Alien shopa, drugo sa Gearbest-a.

Interesantno, stalno kupujem neke gluposti iz Kine, nikad nisam pazario na Aliexpress-u. 

Link to comment

ImgW.ashx?fd=f3&cd=TEFNS002

 

:D

Al što sam video grill tiganj u Emezzeti, ono je najbolje parče kuhinjske opreme koje sam ikada video... Proklinjem sebe što ga nisam uzeo (mada sam imao već 30 tisuća u korpi, pa reko ajde da ne preterujem), ali ono se kupuje čim pre... 

Link to comment
On 8.10.2019. at 21:43, Mil@n said:

 

:D

Al što sam video grill tiganj u Emezzeti, ono je najbolje parče kuhinjske opreme koje sam ikada video... Proklinjem sebe što ga nisam uzeo (mada sam imao već 30 tisuća u korpi, pa reko ajde da ne preterujem), ali ono se kupuje čim pre... 

 

... I svratim ti ja danas na putu do BGa da uzmem tiganjče, rekoh jednom se živi, kad vidim cena 3700. Reko jbt bila 4999, ko juče da je bilo se sećam /a bilo tipa prekjuče, al nema veze/, odem na kasu, ova prokuca kad ono 4999. Zove jedan broj, zove drugi broj, na kraju kaže "imate sreće, cena je 5000, ali dobićete popust tj dobićete ga po istaknutoj ceni". Reko, može, prihvatam :D

Ispostavilo se da to valjda pravi Metalac, ali piše made in Italija pa mi ništa nije jasno.

21733938193458_817.jpg

 

Kupljen i jedan biftekčić T-BONE da se testira aparatura, ali moraće da sačeka molerske radove da se završe. 

Edited by Mil@n
Link to comment
6 hours ago, Mil@n said:

 

... I svratim ti ja danas na putu do BGa da uzmem tiganjče, rekoh jednom se živi, kad vidim cena 3700. Reko jbt bila 4999, ko juče da je bilo se sećam /a bilo tipa prekjuče, al nema veze/, odem na kasu, ova prokuca kad ono 4999. Zove jedan broj, zove drugi broj, na kraju kaže "imate sreće, cena je 5000, ali dobićete popust tj dobićete ga po istaknutoj ceni". Reko, može, prihvatam :D

 

nemas srece, nego je to zakon, mora da ti ga proda po ceni koja je istaknuta, sta je u kompjuteru tebe ko potrosaca koji je doneo artikal na kasu ne zanima. 

Link to comment
 
nemas srece, nego je to zakon, mora da ti ga proda po ceni koja je istaknuta, sta je u kompjuteru tebe ko potrosaca koji je doneo artikal na kasu ne zanima. 
Sreća je da su iz nekog razloga zamenili cene očigledno bez potrebe...

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment

Ima u metrou stainless spolja unutra Teflon. Malo duža drška. Metro professional linija. Rade na indukciji. Nisu grill nego obični. Uzeo dve veličine pa posle i neki kao wok koji je skroz inox bez teflona. Odlični. 

Link to comment

Nisam se pohvalio sa svojom novom kuhinjskom aksesorijom? :D

Izletelo mi na insta da drugar tj poznanik radi ovo, pa sam ga odmah iscimao za jedan komad, sve je individualno, od dimenzije, natpisa, logoa, šta god se poželi. Neki lik ga iscimao posle "Aj napravi meni Aca is in the kitchen" :lol:

 

Inače je u pitanju Američki Orah. 

 

viber_image_2019-09-30_12-28-13.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...