Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

U radnji polovnih stvari,Fretex,Puma lovacki noz,Skinner iz 1968 za 25€.Hodam,ne zastajkujem,zemlju ne dodirujem.Prelepa kao nova kozna futrola i noz koji je jos fabricki ostar.

Link to comment
  • 4 weeks later...

strada_800_19_55_foggy_grey_my19.jpg

 

Isti ovakav, Stevens Strada 800, za 360 ojra. Danas mu menjao lanac i zadnju kasetu ili kako vec, sa rukama jos 90 i zaokruzio ga na preljepih 450 ojra. Cekam lepo vreme da ga skovitlam 50ak km pa da vidim jel vredi ali ovo malo sto sam probao po naselju, opasna je masina, Sad do kraja godine zivim na lebu i vodi ali jednom se zivi...

Edited by Zli Gli
Link to comment
  • 2 weeks later...

kupio dve majice skroz bele za po 1,5 euro ( odlične, okovratnik odličan, proizvođač Yildiz) i odlične sportske čarape po 70 centi ( bele skoro do kolena sa dve trake plave i naravno crne) iste ko što su Kića i Praja nosili

Link to comment

o, pa ti si paja patak ko ja, kupim 5 crnih 5 bijelih majica i jednu u zari za djecake, eto pola ljetne garderobe. druga polovina su crne i bijele haljine, cao zdravo.

Link to comment

i ja samo teget i plavo i bordo

 

5 teget i 5 bordo gap majici i opet uspem da ih unistim za sest meseci. fenomen. 

Edited by mustang
Link to comment
19 minutes ago, nezvanova said:

ovu lepoticu!  mislim, cekala me ja na buvljaku, 38, obziroma da sam bas lepo smrsala stoji mi bas pasent , nije nosena, nije prana, 300 dindzi.

majstorica sam, znam :tongue:

https://www.cosstores.com/en_gbp/women/womenswear/dresses/product.shaped-a-line-cotton-dress-blue.0758636004.html

 

bravo al cena 300 rsd? :blink:

imam sličnu od prošle godine, veoma prijatna za nošenje.

te veličine u cosu su veoma čudne, njihov 38 je kao 40-42.

uvek se zbunim pa se prvo uhvatim za 40-42, onda vidim da mi je preveliko.

kupila 2 nove u maju al sa rukovima do lakta.

Link to comment
1 minute ago, beta kentauri said:

te veličine u cosu su veoma čudne, njihov 38 je kao 40-42.

 

:sad: nemoj sad da se rasplacem.... 

mada, kupila sam i pantalone 38 i farke 29 :tongue:

Link to comment
6 minutes ago, nezvanova said:

:sad: nemoj sad da se rasplacem.... 

mada, kupila sam i pantalone 38 i farke 29 :tongue:

 

ako nosiš pantalone 38 onda si def mršava :sleep:

 

ne baš ovih dana al pre mesec dana uletela u https://www.muji.com/uk/ i nakupovala lanene bluze, belu košulju, lanenu haljinu...rokovnike i olovke...

jedva sam uspela da se odvojim od radnje. ladno tip radnje u kojoj bi mogla da bankrotiram.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...