Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Kurbla, pa onda krece da radi mehanizam kao neko malo srce u 90 godina staroj mashini

 

:heart:

 

nije za pustanje ploca iako radi, vise je za eksponat

 

@renne  35 eura bato moj, dzabe sam ga dobijo

 

ostavio ga kuci, posle prolazim buvljakom kad oni se svadjaju, vratio se neki covek da im nudi vise. Popizdeli.

 

Ja samo prosao neprimetno, koliko sam vec mogao.

Edited by Caligula
Link to comment
On 18.4.2019. at 1:11, roksi said:

 

kad sam ih ugledala, pomislila sam zasto ovakvih nema za zene, i zasto nisam muskom. onda sam se setila da nema veze sto nisam musko :D

bas su dobre, materijal je odlican, a volim ih jos jer u njima ne moram da nosim nikakvu tasnu, sve staje u dzepove.

ne znam posto je h&m u australiji, meni su ove s popustom za reciklazu ispale manje od 25 eura. 

i naravno da mi stoje bolje nego njemu :)

 

inace, kad si dala link na tvoje, ja prosla kroz ceo sajt i izabrala one koje mi se najvise svidjaju. vidim, poznate mi, kad ono te sto si ti kupila :D

 

 

 

Link to comment
Kurbla, pa onda krece da radi mehanizam kao neko malo srce u 90 godina staroj mashini
 
[emoji813]
 
nije za pustanje ploca iako radi, vise je za eksponat
 
[mention=1038]renne[/mention]  35 eura bato moj, dzabe sam ga dobijo
 
ostavio ga kuci, posle prolazim buvljakom kad oni se svadjaju, vratio se neki covek da im nudi vise. Popizdeli.
 
Ja samo prosao neprimetno, koliko sam vec mogao.
35 po 35 ode otpremnina
Link to comment
3 hours ago, darling said:

 

kad sam ih ugledala, pomislila sam zasto ovakvih nema za zene, i zasto nisam muskom. onda sam se setila da nema veze sto nisam musko :D

bas su dobre, materijal je odlican, a volim ih jos jer u njima ne moram da nosim nikakvu tasnu, sve staje u dzepove.

ne znam posto je h&m u australiji, meni su ove s popustom za reciklazu ispale manje od 25 eura. 

i naravno da mi stoje bolje nego njemu :)

 

inace, kad si dala link na tvoje, ja prosla kroz ceo sajt i izabrala one koje mi se najvise svidjaju. vidim, poznate mi, kad ono te sto si ti kupila :D

 

 

 

 

upravo to :D ma koga briga kako je to marketinski zamisljeno i namenjeno (musko, zensko, decije) - ako funkcionise i odgovara, to se jedino broji! i ovde je h&m povoljan, bas su se potrudili da budu kompetitivni. mada moguce da je ipak nesto skuplji nego evropska varijanta ali, sve u svemu, nije lose. cene su stvarno povoljne. ipak sumnjam da ce ovde te tvoje da budu manje od 25 evra - ali bas cu obratiti paznju kada (i ako) ovde stignu.

 

to mi se dodatno dopada kod stan raya sto su artikli bas unisex. isti kroj pantalona za oba pola i super stoji i jednim i drugim. a i cena je ok buduci da su made in usa.

 

2 hours ago, zorglub said:

Pokušavam da shvatim zašto je siromašniji, i ne ide. Dobro je skuplji i od danas precenjenog Carhartta.

 

okej, nije znatno jeftiniji ali generalno jeste jeftiniji od carhartta - barem ovde, downunder (plus carhartt nije vise iskljucivo mejd in usa - pa bi trebalo da je cena ekvivalentno niza - ali cvrc).

Link to comment
On 19.4.2019. at 13:03, roksi said:

ali bas cu obratiti paznju kada (i ako) ovde stignu.

 

dobila sam prvo "sto su ti strava pantalone, gde si ih kupila" od zenstvene zene, i njima se svidjaju :D

Link to comment
8 hours ago, darling said:

 

dobila sam prvo "sto su ti strava pantalone, gde si ih kupila" od zenstvene zene, i njima se svidjaju :D

 

hahaha, ma ne sumnjam ni na trenutak!! :D :evilsmile: 

Link to comment

a slika tih pantalona? 

 

ja sam juce poludela i castila banana republic. ne znam sta mi bi. teksas suknja,

haljina apa trapa za svaki dan sa dzepovima, jakna neka koja je za stare (imacu je i u penziji), haljina seksi sa sve  ogrlicom sa manekenke (da se ne razmisljam previse :laugh:) ,

neka kao svilena bela bez rukava majica opustena varijanta. 

 

i teksas roxy jaknu al samo zato sto u dzepove mogu da strpam

veliki telefon, kljuceve, kartice. a ovu levis sto imam godinama sin izbusio na par mesta pa je nosim samo za akanje. nije svecana 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...