Jump to content
IGNORED

Rečnik narodnih pogrdnih naziva


Aleksija

Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    86

  • bus

    60

  • le petit nicolas

    48

  • mammy two shoes

    29

takvi se još zovu svilengaćeedit: pogrešila u broju
:lolol: kako se onda zovu takvi kad su u jednini? ... ili se kreću u dvojakama, trojkama...? :lolol:
Link to comment

na spisku nema:buzdovan - koliko krupan, toliko i glupgeak, gegula (isto što i džulov)vuna - priglupa žena dobra samo za (onaj smajli što mrda obrvama)

Link to comment
edit: sad videla, nema radodajke :s_w:
Не знам да ли је то погрда. То је више израз радовања животу (и шире). Оно, јес' погрда кад се примени на политичара.пјаф(тм): освежио. Имамо 477 одредница. Edited by расејан
Link to comment

Evo mog skromnog priloga posto sam malo prošarala spiskomzlojeb - pozajmljeno od kume, gori od uvek "nakrivo nasadjenog" ( ako nema na spisku nakrivo nasadjenog - onaj kome ništa nije po voljiudjiguz - isto što i dupeuvlakaskaza -dugo smo ja i rodjaka mislile da je to originalno delo njene majke za najveci stepen pogrde kojim nekog želi da časti - dugim razmišljanjem došli do rešenja da je to skraćeno od - nakaza ali za stepen gora pogrda

Link to comment
Fali i uturguz (poltron).
pogrešno sam pročitala ovo kao ugursuz pa sam videla da ga već ima na listi, ali sam se setila i baksuza, naravno kada se koristi u pogrdnom smislu... nisam sigurna da je jasno na šta mislim, ali na jugu se koristi kad hoćeš da uvrediš nekog... a onda mi pade na pamet i da se tamo često ljudima kaže rđo!
Link to comment

Slovo T nešto tanko... Propušteni: tikvan, tupko (simpatični tupan), tupson (manje simpatični tupan), tupadžija (nesimpatični tupan)... kao i: truliša (neki bezveznjak), trubov (luzer big tajm) i trtomudo (nazovi faktor).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...