Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

32+25 wtf? A Musli slovi za dominantnog.
Musli slovi za dominantnog medju nasim novinarima koji se vise uvlace u bulju igracima i upravama nego sto prate sport o kome pisu. Potpuno je bilo ocekivano da ga kanter razbije, decko je jak, agilan, skocan, spretan, dobar suter... Ma neverovatan igrac. jos je i godinu dana mladji. Musli zbog slabog rada nogu u odbrani i u napadu ima roblem sa takvim igracima. Ja sam ocekivao da ce ovaj da ga napuni licnim greskama, ali to se nije desilo jer se izgleda odlucio da pustimo Kantera da se malo vise razmase, a akcenat se stavio na zaustavljanju njihove spoljne linije, i to je odlucilo pobednika. Musli je na kraju odigrao par dobrih odbrana i imao 2 bitna skoka u napadu. Sto se tice Muslija on je ipak pokazao jedan nov kvalitet na ovom prvenstvu, a to je broj asistencija. I nije to samo cisto posledica stalnih udvajanja, gledao sam klip sa neke od prethodnih utakmica, stvarno ima osecaj za pas. Jos uvek kod njega ima materijala da se napravi opasan igrac, i pored nekih ociglednih limitacija.Veceras ima prenos na istom linku od 18:45. ima i utakmica za trece 16:30, koga bas interesuje, bice zanimljivo da se gleda zbog dula Katera i Valanciunasa koji su razbili na ovom prvenstvu.
Link to comment

jel moze neko da napise nesto o kanteru?! jel dominira snagom ili je jednostavno toliko dobar?btw, musli verovatno nece biti igrac na nivou hajpa koji se pre nekoliko godina stvorio oko njega, ali bice veoma dobar. andjusic mi se najvise dojmio.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...