Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Fenomenalan uspeh sa obzirom na veliku ogranicenost.

Sjajno.

 

Mislim da retko koji igrac iz ove generacije ima neku blistavu karijeru u seniorskoj konkurenciji ali time je ova bronza veceg sjaja.

I dalje mi nije jasno kojom logikom je nas prvi plej igrac koji ne zna da koristi levu ruku i zato nas umalo zakopao na kraju.

Link to comment
Just now, pasha said:

 

I dalje mi nije jasno kojom logikom je nas prvi plej igrac koji ne zna da koristi levu ruku i zato nas umalo zakopao na kraju.

logikom da nema boljeg od njega. 

Link to comment
9 minutes ago, Joe D said:

logikom da nema boljeg od njega. 

 

Ne verujem da u svim juniorskim ligama nema igraca koji ume da vodi lotpu jednako levom i desnom.  Znam da ima jer gledam klince na mom lokalnom terenu kada sam u prilici i umeju to da rade.

Bice da je nesto drugo u pitanju.

Link to comment

malo je tesko proceniti jer je igrao na bas niskom nivou takmicenja, ali izgleda odlicno. meni se njegova igra dosta vise svidja od djurisiceve, samo je pitanje koliko moze fizicki da napreduje.

 

u ovoj ekipi evidentno djokovic ima najvise potencijala, iako je imao dosta nekih brainfartova. evidento mu fali minuta na praketu, nije on nesto puno kosarke igrao u odnosu na ostale. 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...