Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ovo je dobijeno zato sto se Izrael samoubio a ne mi dobro odigrali.

Djokic je katastrofalno vodio poslednjih 5 minuta. Klinci su na 4 min pre kraja prestali da igraju napad, sutirali trojke preko ruke sa 10m od kosa u poslednjim sekundama iz napada u napad, on to gleda i ne prekida Cista sreca da su oni promasivali bacanja.

 

Kod nas ne vidim nijednog igraca kvaliteta njihovog keca-Jakova. Po meni znacajan potencijal.

Nas kec nema levu ruku, kako mozes da igras kosarku, da te pozovu u reprezentaciju a ne znas da koristits levu ruku i to kao kec, to je najosnovnija osnova kosarke da naucis da koristis obe ruke...

Sto sam video, Radakovic po meni ima neki potencijal ako bi se dobro radilo sa njim. Ostalo slabo ali cu da gledam i protiv Slovenaca u polufinalu, mozda me neko razuveri.

Edited by pasha
Link to comment
5 minutes ago, kralj said:

Što je najgore Španci su katastrofa 15 minuta od ovih 18

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

protiv ove nase ekipe je dovoljno da se stane u stav u odbrani i zagradi kos, nema sile mi kosa da vidimo. nista posebno ova spanska generacija, ona godinu dana mladja im 3 puta talentovanija. a nama 10 puta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...