Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

53 minutes ago, Joe D said:

ima dosta klubova u novom sadu. pokusevski je izasao iz nekog kadeta. imaju zicer i sports world koji su sad prosli na zavrsni turnir pionira. pomenuti star koji ima mozda i top talenta u evropi u tom godistu nije ni igrao na tom kvalifikacionom takmicenju. oni su izbacili i onog kiklopa malesevica iz dinamika. jedino ne vidim da vojvodina radi nesto.

 

Star ne igra KSV KL nego igra NSMK koja se igra na spensu. Ima više utakmica u sezoni što je možda bolja priča za taj uzrast ali nema prolaz na republički nivo. A dobili su Zicer u finalu. Ima i NS Basket u 07 koji je završio sa istim skorom kao i Spartak koji je bio prvak KSV ali najviše jer su fizički dominantiji rekao bih. NSB ima 3 igrača u tom godištu u 15 u Vojvodini i SPW ima 3 isto. Tu je već SPW baš dominantan u NS ligi. 

 

29 minutes ago, Joe D said:

ima, 0-22 su imali u kadetskoj ligi :D

 

edit: ne znam kakvi su oni jokicevi

 

Dobri su Jokićevi za nivo razvoja u kome se trenutno nalaze kao klub. 

 

Ali su dobili Vojvodinu u kvalifikacijama za kadetsku ligu. 

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, pbg12345 said:

uff mislio sam da je to malo ozbiljnije

mozda im je milicic trener :fantom:

 

e: sad se setih i lukovski ima neki klub mladjih kategorija u ns

ne znam sta je sa tim

bili su u fokusu pre neku godinu dal zbog nekog talenta ili sta vec

 

Klub Lukovskog je  Sport Key

Link to comment

jel prenosi neko aba u19

sutra se igraju cetvrtfinala

samo srpski klubovi i jedan cg par :fantom:

 

e: axaxaxa 

kakvu pometnju prave "braca" curcic

ajde sto se isto zovu i prezivaju

nego sad gledam na aba sajtu rostere u19, stavili im pored imena prvo ime oca i tako su ih napokon razdvojili

stariji o kom smo pisali je djordje curcic v.

dok je mladji djordje curcic v. :laugh:

Edited by pbg12345
Link to comment
4 hours ago, Joe D said:

plej ibc-a zdravkovic ima 9 asistencija posle prve cetvrtine. ibc je postigao 17 poena. 

 

kss zvani stap i kanap

 

3 hours ago, pbg12345 said:

kako je to teoretski moguce :D

bacanja verovatno

 

 

Prosto.

Za zavrsnice liga tj ovi finalni turniri se igraju sa drugacijom organizacijom.Obavezna himna,svi za zapsinickim stolom su licencirani od strane kss-a.Pored licence saveza igracu je za nastup potreban i pasos.

E sada ti zapisnicari nepoznaju nijedno dete,nijednog igraca.

Tako su i mog danas zvali Popovic iako je Markovic :D,i naravno cela statistika pogresna.

 

Sutra 12 i 30

 

Vizura - Radnicki

 

 

15-00

 

Mladost - Partizan

 

 

Edited by Блок_64
Link to comment

jok bre, gledao sam utakmicu, stvarno je asistirao kod svih koseva. i jedno bacanje se racuna kao asistencija. jedino je jedna bila sumnjiva, jer mu je pre pobegla lopta nego sto je dodao, ostalo legit. 

 

tvoj je broj 11 u vizuri? dobar je.

Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

jok bre, gledao sam utakmicu, stvarno je asistirao kod svih koseva. i jedno bacanje se racuna kao asistencija. jedino je jedna bila sumnjiva, jer mu je pre pobegla lopta nego sto je dodao, ostalo legit. 

 

tvoj je broj 11 u vizuri? dobar je.

 

Ja gledao snimak,ali nisam bas obratio paznju,ali Zdravkovic je stvarno dobro dete.

 

Jeste moj je 11.Danas onako sreca da je Ognjen bio raspolozen (59 poena).Ako ima opravdanja carape mu bile krvave.Mislim da je danas dao cetri trojke ukupno valjda 16 poena.

Jebiga veliki ulog i veliko opterecenje za decu.

 

 

 

 

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Iskreno tupavo organizovan turnir tako da se Mladost i Partizan sastaju u polufinalu,po meni dve najbolje pionirske ekipe.Mislim tako se oduvek organizuje,ali sta je tu je.

Mi sutra na radnicki,valjda su shvatili da nema lakih protivnika i da ce trebati dobro da se oznoje da bi igrali finale u nedelju.

Ako se ne varam finale ce biti na arena sport pa moze doci do pomeranja satnice.Makar je tako pisalo u dopisu klubovima.

Link to comment
14 minutes ago, Блок_64 said:

 

Jeste moj je 11.Danas onako sreca da je Ognjen bio raspolozen (59 poena).Ako ima opravdanja carape mu bile krvave.Mislim da je danas dao cetri trojke ukupno valjda 16 poena.

 

 

ma odlican je bio u drugom. i nema to veze, vidi se kad dete ima potencijal cak i kad losije odigra. gledao sam i pre, dobar ti je klinac.

 

a i pomenuti zdravkovic, koji nije vola mogao da ubode danas. 

7 minutes ago, pbg12345 said:

mladost rutinski u polufinalu

i na toj utakmici neki klinac zabio 51 od 65 poena svoje ekipe

novosacki lilard. nije imao s kim, jbg. 

 

eric je fenomenalan talenat, btw. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...