Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Miskovic dostojan naslednik svoga tate.

 

Mora se reci i da je trener demonstrirao solidno nemanje pojma, nije ovo samo do nedostatka talenta. 

Edited by Joe D
Link to comment

slave britanci kao da uzese sp

moguce da im je ovo prva pobeda u  kosarci ikad :fantom:

a tu je i vrela podrska sa tribina

 

 

jel nama to to? svi najbolji iz generacije su u ekipi?

Link to comment
4 minutes ago, Micko8 said:

Bili su Pecarski i Petrusev  clanovi te ekipe. Predvodio ih trenerski mag Jovanovic:)

vlada?

kad ga vec pomenu

on je trebao preuzeti borac, bili vec sve dogovorili i u poslednji cas ih ispalio

Link to comment
6 minutes ago, Joe D said:

Miskovic dostojan naslednik svoga tate.

 

Mora se reci i da je trener demonstrirao solidno nemanje pojma, nije ovo samo do nedostatka talenta. 

Smotan na cacu.

Link to comment

Kriminalno lose odigrano.

Nesrecni britanci su bili u grupi sa CG, Fra i Turskom i sve izugbili.

Nestvarno lose postavljena igra koja se nije promenila do kraja.

Tapkanje spoljne linije po 20s pa pokusaj dodavanja pod kos, nerezeonski pokusaji ulaza pod kos itd.

Sut ocajan, cak i slobodnjaci, verovatno bi pobedili ovako ocajni da smo bolje sutirali slobodnjake.

Odbrana bez agresivnosti.

Bas lose odigrano.

Nije toliko bitno sto smo izugbili ionako se igra svakog leta ali kako se igralu na SP u19 i sada, sve neko guranje pod kos bez pravog kretanja igraca i protoka lopte, to je problem.

Mislim da je najvise do trenera.

Link to comment

ali bas je bolan taj iz aviona vidljiv  nedostatak kosarkaskog iq

nesto sto decenijama krasi nasu kosarku, a ovde ga nema ni u tragovima

i to dolazi u toj meri do izrazaja protiv jedne britanije

 

verovatno, odnosno sigurno bi to bolji trener zamaskirao

ali ostaje pitanje koji je potencijalni nivo ovih decaka ako im je za to protiv 1 britanije sa svim dosadasnjim porazima na prvenstvu potreban vrhunski trener

Link to comment

Naravno da im treba trener. Britanci imaju nekoliko sasvim solidnih igraca, onaj sa brojem 8 je delovao kao najbolji kosarkas na terenu. Ali stoji da su nasi igraci delovali nepismeno, kao da prvi put vide 5 na 5 kosarku. Samo Momirov je delovao kao neko ko zna sta treba da radi na terenu. 

Link to comment

ja sam gledao poslednjih 5-6 minuta u kojima pecarski nijednom nije dobio loptu pod kosem. britanci su odlicno odradili posao sa njim tad, ali nas trener nije uspeo da nadje drugo resenje.

Link to comment
2 hours ago, Ros said:

ja sam gledao poslednjih 5-6 minuta u kojima pecarski nijednom nije dobio loptu pod kosem. britanci su odlicno odradili posao sa njim tad, ali nas trener nije uspeo da nadje drugo resenje.

 

Sto ne znaci da nije pokusan skoro svaki napad da mu se doda lopta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...