Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Mi ćemo pobediti bez obzira što Bućan hoća da nas ukanali.

 

Ipak ne. Lik je nenormalan.

Edited by Mark Rothko
Link to comment

Bucanov poraz , njegove izmene  su nas u nekim  momentima  bas upropastile , sudjenje je takodje bilo uzasno a falio  nam je mnog Lakic na pleju, nije da je neki ekstra igrac ali od Micovica i Kuzmanovica je  mnogo bolji. Mislim da u ovoj  reprezentaciji ima materijala za seniorsku reprezentaciju, to je najvaznije.

Link to comment

Селектор Александар Бућан:

– Статистика и индивидуална признања не помажу даљи развој кошарке и играча. Постаје очигледно да постоји недостатак мотивације за учешћем у оним деловима игре који нису “обухваћени” статистиком, а без којих нема играња кошарке на прави начин и на високом нивоу. Другим речима, основни фокус играча постаје тзв индивидуални учинак и то само кроз параметре основне статистике, све остало изгледа као да је од периферног значаја. Прво лице множине се исувише и неприхватљиво недовољно искрено користи, ако не заборавимо да је ово колективни спорт. Основни задатак рада у млађим категоријама јесте обука и усавршавање индивидуалне технике и тактике играча,у обе фазе игре, јер то јесте припрема за сениорску такмичарску кошарку.

 

Kaze covek koji nije spremio ni jednu akciju za prvenstvo i sveo je igru na centarsuteve na Zigica.

Link to comment

A dobro sedmi, kao da smo i drugi. Bili smo bolji od Francuske koja je treća. A ovaj Mali to nešto bezveze, ti afrikanci se rano razviju pa ih nema nigde.

Link to comment

Jebi ga , bili smo blizu  medalje za jedan produzetak . I sa ovakvom igrom koju furamo od EP, vazno je da izvucemo iz ove generacije  nekoliko igraca za seniorski tim   , sto mislim i da hocemo, 4,5.

Link to comment

Za dve nedelje pocinje juniorsko EP, jedini igrac iz nase reprezentacije kojeg vredi  ispratiti , ostali igraci su veoma slabi, Popovic propusta turnir zbog povrde .

Link to comment
10 minutes ago, Micko8 said:

Jebi ga , bili smo blizu  medalje za jedan produzetak . I sa ovakvom igrom koju furamo od EP, vazno je da izvucemo iz ove generacije  nekoliko igraca za seniorski tim   , sto mislim i da hocemo, 4,5.

Vazno, ali i nije vazno. Nama vise od pola reprezentacije ili nije igralo ova takmicenja, ili je imalo neku mizernu ulogu. Igracem se ne postaje na ovim U prvenstvima, ali bi bilo korisno za njih da se uspostavi neki sistem koji prati igru seniorske reprezentacije da bi pohvatali zadatke i imali osecaj na kojim stvarima treba da rade. Drugi nacin je da nadjes ekstra igraca i das mu potpunu slobodu. Ovo sto su sad igrali je nesto sto niko od njih nece igrati u seniorskoj kosarci na bilo kom nivou i nije pokazatelj bilo cega. Bukvalno se postavlja igra da bi treneri budzili CV, a tako je i u klubovima. Meni se svidelo kako Milisavljevic radi u Megi, nadam se da ce dobiti priliku u buducnosti da vodi neku repreentaciju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...