Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ne moze kosarka da se igra kao vaterpolo. ova ekipa ima srecu sto 3 sekunde niko ne svira, pola napada ne bi zavrsili.

Edited by Joe D
Link to comment

Ove nase mlade selekcije, vidis jednu, vidio si ih sve. Sve postavljeno da se stvore igraci tipa Musli. Zali boze procerdanih godina... 

Link to comment

Trifunovic je suter , na zalost jedini u ekipi, mogao bi i Petrusev da bude opasnost u sutu za tri poena ali njemu je kod Bucana zabranjeno da izlazi iz reketa . Zato su ga po tri  portorikanska igraca udvajala od druge cetvrtine.

Link to comment

Kuzmanovic je ovde verovatno najbolji cisti spot up suter, lik bukvalno nista drugo ne zna da radi. Danas je preskocio jedno 5 otvorenih suteva za vreme koje je bio u igri. Bucan igra previse ziharski i konzervativno i to se ordrazava na igrace. Ovaj Micovic lik nije pogledao na kos ceo mec, valjda zato i igra toliko, ne trosi lopte. 

Link to comment

Ne znam, ali kad ti neko igra ovako usko dole i skuplja toliko i igra zonu sa ovakvom spoljnom linijom i njihovim nepostojanjem šuta onda je teško i Portoriko dobiti. A jeste i da se skuplja i da se udvaja ali kod nas postaje izgubljena veština generalno u košarci kod tih ulaznih pasova na post, dosta se okleva, boje se greške što znači da znaju da nisu dobri dodavači. 


Imam utisak i da je element dodavanja kod bekova ne samo kod nas dosta potcenjen u današnjoj košarci. 

Edited by theanswer
Link to comment

Ne znaju da dodaju centrima, pogotovo su se Micovic ,Cerovina  i Paunovic tu istakli, kada treba da dodaju  tj. kada se centar dobro otvori oni cekaju, kada centar izgubi poziciju oni bace loptu u bunar , Micovic dribla loptu Petrusev mu sam na ziceru  a ona prebacuje loptu iznad glave saigracu u cosku , tu se odmah vidi ko je i sta je i koliki mu je domet  u kosarci .

Edited by Micko8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...