Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

19 hours ago, Joe D said:

sta to treba da znaci, da je svako ko se profesionalno bavi kosarkom dobar suter?

Po tvojoj logici crni grk nikada ne bi pogledao prema  obrucu:) Ilic je na ovom poslednjem  juniorskom turniru sutirao 65% za dva i 44% za tri poena. Pogodio je trojku i  u ABA ligi ove sezone. Ima on potencijala  i  kao suter , jeste da ima spor izbacaj ali moze da postane ok spot suter. Evo radio je  Krajicic scouting o njimu i on tvrdi da  poseduje suterski potencijal

 

 

Link to comment

to sto ne zna da sutira ga ne cini adetokumbom. mislim, svako treba da sutne kad je sam, samo za ilica najpre treba da se vidi da li moze na bilo koji nacin moze da bude pretnja u napadu pre nego sto dobije zeleno svetlo da pripaljuje, to mu svakako nije jaka strana u igri osim u projekcijama youtube skauta.

Link to comment
  • 3 months later...

Gledao skoro, sinovi Topića i Savanovića igraju za neki klub iz NS što je prijavljen u Žablju, pioniri u15 mada mislim da je Savanov mali mlađi i od toga. Topićev deluje baš lepo. 

Link to comment
  • 2 months later...
22 minutes ago, Ivo Petović said:

Gleda neko Zvezda Real?

 

Ovi iz Reala izgledaju starije po dve godine u proseku. Ima li šta interesantno u Zvezdi da se vidi?

 

Gledao ja prvu cetvrtinu i odustao. Sasrali se ovi nasi klinci kao da ce neko da ih bije, tri igraca ukupno uopste smeju da sutnu na kos.

Link to comment

Je l ima ovde neki klinac kojem možeš Politiku od četvrtka da izvučeš ispod nogu kad skoči?

 

I otkud sad Klipa na ovom nivou? Wtf? Nemaju nekog mladog trenera koji ono, zna engleski, gleda NBA, prati šta se dešava...samo reciklaža nekih praistorijskih likova.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Nikad limitiraniju ekipu zvezda nije imala. Nakic moze da nosi zvezdine centre u zubima, o ovim crncima reala da ne pricam. A ni po kosarkaskom talentu nisu ispred fizikalija. Bio je tu onaj Zivanovic koji je super atleta, ali je otpalio za Ameriku.

Link to comment

Mega je vec dosta bolje izgledala od Zvezde, deluje da je zec dobar trener.

 

Nisam siguran kako ce Nakic sa ovim stilom igre proci u seniorskoj konkurenciji. Mora sut da sredi, baca loptu u plafon.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...