Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

niko tu osim radanova..

simanic polako nestaje ako ga neki trener dasa ne resetuje.

aranitovic kao bik, zabije se i ne zna gde ce sa loptom.

jovanovic na klupi, blagi uzas i konfuzija na terenu..

Link to comment

auh kakvi sutevi za 3... 3 od 26, ne zna se koji promašaj gore izgleda

 

dosta lici ovo na ono u18 polufinale protiv valancijunasa gde isto poslednja cetiri minuta nismo dali kos. kosarkaski mag vlade jovanovic

Edited by spaceploitator
Link to comment

Trojku ne možemo da ubodemo i sutiramo ponovo 4,5 napada za redom.. Nismo dali koš skoro 3 poslednja minuta, bez akcije, bez koncepcije, pih. Iako možda ono nije bio faul, Francuzi zasluženo.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

čini mi se da se često svira kao faul kada se ostvari kontakt pri skoku koji je dosta usmeren ka igraču, koji nije čisto vertikalan...diskutabilno, ali nije odluka skroz bez osnova

Link to comment
  • 2 weeks later...

ozbiljan choke, izgubili smo 18 razlike poslednju cetvrtinu. ova ekipa bi bila mnogo zajebana da ima makar upotrebljivog pleja. petrusev razbija, pratice se gonzaga.

Link to comment

kolko sam primetio ovi naši bekovi veze sa vezom nemaju.ima 1 kovrdžavi i 1 koga usmere lagano u aut i on frljne neki pas bože sačuvaj..

plode pecarski i petrušev.

a trener nam je isto neki veliki mag..

 

Link to comment
15 minutes ago, Joe D said:

kovrdzavi je trifunovicev sin. on cak nije bio ni toliko los.

ograđujem se, gledao sam treću i pola četvrte. izgubio je neku loptu pri prenosu taako bezveze..

e bože ja mu gledao oca u zvezdi i zadru a trenirao sa stricem jedno vreme a sad sin njegov igra košarku.

a znači samo petrušev je neki potencijal za seniore? pecarski?

Link to comment

gubio je trifunovic lopte, ali ne bi ni trebalo da mu bude u opisu radnog mesta da to radi, no nije imao ko drugi. otprilike se i znalo za ovu ekipu da moze da ima taj problem, ali ostatak ekipe van pozicije organizatora je stvarno stvarno dobar i talentovan, i moze to da ispegla i napravi neki uspeh. zavisice dosta od trenera.

 

 

Link to comment

Nisam gledao prethodne utakmice, pogledao sam ovu protiv Crne Gore.
Utakmica je prelomljena onog trenutka kada je selektor zakucao za klupu Lakića i dao ključeve tima Trifunoviću, koji je iako se to ne vidi u statistici u broju asistencija uspostavio brži protok lopte u napadu, prenos lopte je takođe bio brži, s druge strane u switchevima na spoljnim pozicijama parirao je od 1-3.
Pecarski i Petrušev su odradili veliki deo posla u napadu, Petrušev i u odbrani, pored njih pozitivan utisak mi je ostavio Paunović, koji ima brz prvi korak, lep ulaz i odličan pregled igre, on je uputio asistenciju za trojku za izjednačenje u poslednjoj sekundi.
Ono što mu fali, čini mi se, i njemu i Trifunoviću je šut spolja, ali kliker za igru je tu kod obojice, a šut može da se navežba do nekog pristojnog nivoa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...