Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Mi bedni 11....Nego, da se prebacimo na juniorski reprezentaciju, koja se posle poraza od Francuske sa 2 pobede protiv Ceske i Slovenije, plasirala u 2. krug.za sada najefikasniji i naravno najbolji skakac Musli, solidni i radosavljevic, Djekic, Jaramaz i torlak koji je protiv slovenaca imao chak 6 st.!danas u 15.45 protiv Nemacke.

Link to comment

Juniori dobili nemacku 21 razlike, Andjusic za 18 minuta sutirao trojke 8/10 za 26 poena ukupno. A njega trener dosta malo pusta na ovom prvenstvu. Zvezdin Rondovic dosta dobar, 15 poena 9 skokova po 3 asistencije i rampe. Musli standardnih 17/17.

Link to comment
Juniori dobili nemacku 21 razlike, Andjusic za 18 minuta sutirao trojke 8/10 za 26 poena ukupno. A njega trener dosta malo pusta na ovom prvenstvu. Zvezdin Rondovic dosta dobar, 15 poena 9 skokova po 3 asistencije i rampe. Musli standardnih 17/17.
sve vreme sam pratio tekstualni prenos. do poluvremena su nemci vodili, a onda smo ih sabili. andjusic :Hail:
Link to comment

Nije bas tako bilo. Vodili smo 15 razlike posle prve cetvrtine, pa su Nemci smanjili na 4 do poluvremena, pa je bilo nereseno u jednom trenutku u 3. Onda je Andjusic preuzeo.

Link to comment

Odlicno!uz standardnog Muslija, razigrali su se Andjusic i Rondovic. Uz Radosavljevica, Djekica, Jaramaza i Torlaka to je prakticno 7 igracha koji mogu, bez problema da ubace 10-ak poena, s tim sto je Rondovic odmenio Djekica u skoku, zamalo postigao double-double.Ako dobijemo Spaniju, 90% smo 2.

Link to comment

Ne znam da li neko prati tekstualni prenos protiv Hrvata, ali sto Musli gresi u predaji lopte to je strasno. Svaka mu cast na skokovima, ali svaki put kad smo mogli da se odlepimo napravio je turnover.EDIT.Izem ti mladost, sa +7 na -1 za 1 minut... Ne mogu da se otmem utisku da su ocajno pripremljeni, sve jace utakmice gube u poslednjoj cetvrtini. Daj Boze da ovde bude obrnut slucaj nego u proslosti. Ranije je bilo dobri kao juniori, losi kao seniori od sada se nadam losi kao juniori dobri kao seniori...Promasi Torlak trojku za pobedu, 2 sekunde do kraja... Nadam se produzetku jer su Hrvati puni faulova. Ovaj Musli ima 15 skokova ovo je cudo. Inace Hrvatima 2 igraca iskljucena, a i treci visi.

Edited by mobio
Link to comment

Pobeda posle produzetka 7 razlike, doduse na jedvite jade. Ne znam sta se gleda, medjusobni skor ili kos razlika, ako je kos razlika, uz ocekivanu pobedu Francuza protiv Nemaca, jos uvek imamo veliku sansu da budemo drugi zavisno od rezultata te utakmice (Francuzi bi morali da pobede sa 35 razlike), a ako se gleda medjusobni skor onda smo sigurno treci. To znaci cetvrtfinale ili protiv Italije, Turske ili Rusije (racunam pobedice Letoniju) jer je i u drugoj grupi situacija nejasna dok se ne zavrsi poslednja utakmice. Jedino je jasno da je Litvanija prva. Na osnovu zvanicnog sajta rekao bih da se gleda kos razlika al`ne znam da je rangiranje u realnom vremenu...EDIT Ako neko vidi ovaj EDIT, zanima me da li neko zna da li su Macvan i jos neko iz A tima trebali igrati za ovu U20 ekipu, koja je osvojila 11 mesto. Macvan je rodjen u novembru 1989 pa je po mojoj racunici trebao da igra na ovom prvenstvu, verovatno jos neko mrzi me sad da proveravam. To bi trebalo da objasni nesto losiji rezultat U20 tima...

Edited by mobio
Link to comment
Ako neko vidi ovaj EDIT, zanima me da li neko zna da li su Macvan i jos neko iz A tima trebali igrati za ovu U20 ekipu, koja je osvojila 11 mesto. Macvan je rodjen u novembru 1989 pa je po mojoj racunici trebao da igra na ovom prvenstvu, verovatno jos neko mrzi me sad da proveravam. To bi trebalo da objasni nesto losiji rezultat U20 tima...
falili su machvan i katnic, i to je to.
Link to comment
Macvan je 79-to godiste
Proveri malo bolje Macvan je 89-to...@ TeixeiraE hvala. Mislim da su to dva vrlo bitna igraca sa kojima bi se ovaj tim borio za medalju. Naravno slazem se sa opaskom vezanom za Klipu....
Link to comment
Dobise li Francuzi?Ako se pravi krug izmedju njih, Hrvata i nas, 2. smo u krugu, ukupno 3. u grupi.U 2.grupi litvanija deluje kao kaznena ekspedicija...
Dobise... Da u pravu si. Mi smo treci idemo na Italijane. Hrvati su 4. i idu na Litvaniju, Francuzi su 2. i idu na Rusiju. Dakle parovi su:1. Spanija - Turska2. Srbija - Italija3. Litvanija - Hrvatska4. Rusija - FrancuskaMecevi se igraju 31 avgusta u redosledu koji sam naveo.Sad iskreno svejedno nam je bilo da li smo 2 ili 3. Vazno da smo izbegli Litvaniju ovako imamo neke sanse, zavisi koliko ekipa bude psiholoski jaka. A Litvanija stvarno ko kaznena ekspedicija.
Link to comment

Istakao bih ucinak Nikole Vukasovica na ovom prvenstvu: 25.7 minuta po mecu, 1,7 poena, 3,2 skoka, 2,2 asistencije, 2.5 izgubljene, sut za 2 21%, za 3 0% :Hail: Kako neko moze da bude toliko beskoristan? Sto je najgore, rezervni plej Torlak zapravo skoro uvek ima pristojan ucinak, ali igra 11 minuta manje u proseku. Protiv Spanije ga je trener zaboravio celo drugo poluvreme na klupi, ishod znamo.Druga stvar, rezervni centar nam nije video terena, ako Musli ode na klupu, Djekic igra centra. Zasto je on posao na prvenstvo? Sigurno je bio bar neki centar koji moze da bude koristan bar za 10 minuta po mecu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...