Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Kad se samo setim da sam gledao ovu generaciju na kadetskom, pre dve godine valjda i da su ispali glatko od Turske u nekoj osmini ili četvrtini finala, izgledali su tada dosta bezdarno. Ima tu zanimljivih igrača za seniore - Petrušev, Mišković, Marjanović, Vulikić, možda Uskoković i Momirov. Ne znam kakav je ovaj Koprivica, nije ni ulazio u igru kad sam gledao. Voleo bih jako i da Pecarski nešto napravi, ali nisam baš siguran.

Link to comment

Meni ovo izgleda odlično! :perabožić: Krivo mi za jebeno finale, jutros morao za sestrinsku Poljsku. Dobra je ovo generacija skroz. Baš profilisanih igrača ima.

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Kad se samo setim da sam gledao ovu generaciju na kadetskom, pre dve godine valjda i da su ispali glatko od Turske u nekoj osmini ili četvrtini finala, izgledali su tada dosta bezdarno. Ima tu zanimljivih igrača za seniore - Petrušev, Mišković, Marjanović, Vulikić, možda Uskoković i Momirov. Ne znam kakav je ovaj Koprivica, nije ni ulazio u igru kad sam gledao. Voleo bih jako i da Pecarski nešto napravi, ali nisam baš siguran.

dobar je koprivica. dobar.

Link to comment

gledao sam prve tri utakmice turnira i ovo je prilicno iznenadjujuci ishod. bukvalno nisu mogli osnovne stvari da izvedu kako treba, svako prevodjenje lopte je bilo mucenje, svaki pas potencijalna izgubljena lopta, svaki drugi sut cigla, skok nisu mogli ni slucajno da zagrade. vlade je dosta rotirao i trazio funkcionalnu petorku.  i sinoc sam uhvatio malo finale, mnogo drugacija prica. nije ovo jovanovicu kao selektoru prvi put da izvuce dosta iz ekipe u zavrsnici takmicenja, reklo bi se da mu leze ova prvenstva.

Link to comment

Kad se samo setim da sam gledao ovu generaciju na kadetskom, pre dve godine valjda i da su ispali glatko od Turske u nekoj osmini ili četvrtini finala, izgledali su tada dosta bezdarno. Ima tu zanimljivih igrača za seniore - Petrušev, Mišković, Marjanović, Vulikić, možda Uskoković i Momirov. Ne znam kakav je ovaj Koprivica, nije ni ulazio u igru kad sam gledao. Voleo bih jako i da Pecarski nešto napravi, ali nisam baš siguran.

 

Dva najbolja turska igraca iz te ekipe nisu ovde igrala. Onaj riđi žilavi Bitim nas je izubijao, i onaj debeli centar Duran kome nismo mogli ništa.

 

Ne znam, ja ne vidim kod nas mnogo individualnog talenta, ali smo ekipno bili baš dobri, suluda energija. Imamo par dobrih lepak igrača bitnih za kompoziciju tima, i Vlade ih je sve lepo nabrijao, bilo je uživanje gledati u tom smislu. Španci su dobar deo tekme delovali baš nedoraslo, kao nikad u mlađim kategorijama. 

Link to comment

Devojke do 18 godina u finalu prvenstva Evrope. Upravo su pobedile Francusku u polufinalu sa 66:48, četvrta četvrtina 27:5 :)

 

Katanić 22p/8s/9a

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Edited by arheolog1981
Link to comment

ovima je mogao da da 70+ da je imalo potrebe, ovo je bilo onako sa pola snage i realno malom upotrebom u napadu. izgleda odlicno, pre svega ima sjajnu pripremu za sut, ulazi u ritam brzo i na malom prostoru. deluje da ima dobru tehniku, mada su ovi igrali zonu ceo mec, pa nije nesto posebno kreirao. i u odbrani ima dobre instinkte. voleo bih da vidim da mu oaj da odresene ruke u napadu da vidimo koliko stvarno moze, ali to se nece desiti kod nasih trenera.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...