Jump to content
IGNORED

klubovi u beogradu


betty

Recommended Posts

trazim savete u vezi sa iznajmljivim klubovima u beogradu. prilicno mi je tesko da pretragu vrsim sedeci u holandiji, ali mozda forumasi imaju neke dobre ideje.u potrazi sam za klubom koji:1) je manji. koji ne bi imao problem da mi izda sebe u petak ili subotu iako bi doslo samo oko 40 ljudi.2) ima bastu.3) ima radno vreme duze od 1AM ili koje su vec sada restrikcije na snazi.4) ima rok-pank-indiz orijentisanu muziku. ili bar ne pusta crvenu jabuku i hari mata harija.meni se cini da bi npr. na adi moglo biti takvih mesta, samo im ja totalno ne znam imena niti imam pojma kako bih im usla u trag.

Link to comment
trazim savete u vezi sa iznajmljivim klubovima u beogradu. prilicno mi je tesko da pretragu vrsim sedeci u holandiji, ali mozda forumasi imaju neke dobre ideje.u potrazi sam za klubom koji:1) je manji. koji ne bi imao problem da mi izda sebe u petak ili subotu iako bi doslo samo oko 40 ljudi.2) ima bastu.3) ima radno vreme duze od 1AM ili koje su vec sada restrikcije na snazi.4) ima rok-pank-indiz orijentisanu muziku. ili bar ne pusta crvenu jabuku i hari mata harija.meni se cini da bi npr. na adi moglo biti takvih mesta, samo im ja totalno ne znam imena niti imam pojma kako bih im usla u trag.
naravno, gavez, ako jos uvek postoji. tamo i ne moz da stane vise od 50 dusa.
Link to comment
naravno, gavez, ako jos uvek postoji. tamo i ne moz da stane vise od 50 dusa.
moze da stane i vise, pogotovo sto sada ima i gornji deo koji je operativan.a ako se dogadjaj odvija leti, onda moze i vise u basti.btw, ako treba insider za gavez (koji ce da da savete kako da se prodje najjeftinije), javi se.
Link to comment
moze da stane i vise, pogotovo sto sada ima i gornji deo koji je operativan.a ako se dogadjaj odvija leti, onda moze i vise u basti.
e, da... klubovi koji su veci ne vole da se izdaju prometnim danima manjim grupama ljudi. probacu svejedno, ali znam za ljude koji su udruzivali svoje rodjendane tamo zbog cene. ajmo narode, sigurno jos neko zna nekakvo slatko a ne preveliko mesto?
Link to comment

Ja sam prošlog leta puštao muziku na svadbi u kafiću "Ceca" na Adi. Svadba je bila u subotu što znači da im nije frka da izdaju udarne dane, jedino ne znam koja je cena bila. Ali ako te baš zanima mogu pitati mladi bračni par.I još jednu svadbu sam radio u "Vrt-u" kod sportskog centra "Vracar". Doduše bila je nedelja ali verujem da može i ostalim danima da se izdaje.

Edited by salerokada
Link to comment

vrt ima 130 mesta u basti, plus unutra jos dosta, tako da ta varijanta otpada (u procesu sam raspitivanja ali tako deluje za sada). nikad nisam bila u ceci (lol), ali verujem da ti je ukus ok ako navodis i vrt kao varijantu, samo zbog ove procene velicine nisam sigurna da li je zbilja manji klub ili ne? u svakom slucaju ako gavez bude preskup ili nevoljan, poslacu ti pm.

Link to comment
vrt ima 130 mesta u basti, plus unutra jos dosta, tako da ta varijanta otpada
Da, doduse kada sam ja bio radilo se samo unutra i bilo je 100ak ljudi.
samo zbog ove procene velicine nisam sigurna da li je zbilja manji klub ili ne?
Ceca je klasican klub sa Ade. Moze da stane 70ak-100 ljudi unutra ali ako je lepo vreme i ljudi izadju spolja onda moze i znatno vise. S tim da ne znam kakva je muzika tamo inace, jer je tada bio gostujuci dj tj. ja :) .Kad ukucas u google-u "klub za rodjendane" dobijes par klubova pa mozes videti i tako ima li nesto zanimljivo. Edited by salerokada
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...