Jump to content
IGNORED

Cincile


sherman

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sherman

    28

  • Аврам Гојић

    17

  • korindjar

    12

  • ToniAdams

    9

pa to se aktivno igra sa covekom, jbtkunem se, da nemam macke, posle posla bih otisao po 1 cincilu, pa makar postao homoseksualac
šta fali, mogu činčilci i s mačkama. vidi na snimku iz gornjeg Hustlerovog posta mačje uši na 0:19. ne znam šta bi bilo i da se macan uključio u jurnjavu.a meni
slatko. malene činčile i strpljivi mudrac wub.gif.
Link to comment
Znam ja, supa od cincile.
ne mora da znači. čudne su mačke. recimo moj pokojni mačak je lovio vrapce na terasi i donosio ih pod noge, kidisao na komšijske pse, ali je od minijaturnog crva zazirao, povlačio se, nije baš bukvalno bežao, ali kao da jeste.da ne odem skroz u off- pitanje za ponosne vlasnike: oglašavaju li se nekako činčile?
Link to comment

@ HustlerDzun je isto aktivan i brz ko na koksu, ali, posto je borchanac, nije bas mnogo u fazonu da ga gnjavis i mazis. on kad odlepi trci po stanu kao sumanut, a ja svugde imam laminat koji se kliza, a on se zaleti sa jednog kraja i hoce da skrene za cosak, pa kad mu prokliza buljson u stranu to je komedijamoj najvise voli da glodje sve sto stigne i da se sakriva i zavlaci tamo gde ne treba.@ stormymeni su rekli da ne ispusta nikakve zvuke ali ipak ispusta i to kad se malo uplasi. to je kao neki maleni cijuk. ja sam ga cuo mozda par puta da tako cijuce, kad se popeo da vrh kreveta pa se malo utronjao kako ce da sidje

Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...