Jump to content
IGNORED

Beogradski fantom vs. Sveti Georgije ubiva azdahu


zzzzz

Recommended Posts

Zajebavaš! Koga/šta glumi?
Glumi pomenutog smrada Fanđa. Nemoj da misliš da je odigrao neku bravuru, ali kakvo sam mišljenje imao o njemu kao glumcu, ovo je skroz pristojno. U filmu imaš i izjave pravog Fanđa, tako da je lako zaključiti koliko ga je ovaj verno preneo.
Link to comment
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    11

  • zzzzz

    8

  • Glen Livet

    7

  • kobni zelaya

    5

Kad smo kod aktera, da li neko zna kako se može doći do Fanđa i reći mu u lice da je 1 obična isfrustrirana, iskompleksirana pandurska qrčina? "Fantom je bio Fantom deset dana... Fanđo je bio i ostao Fanđo". :yucky:
Ако ти је нека утеха, прави Фанђо је прописно извиждан на премијери приликом поклона. И уопште му није било право, чак је и Марко Живић морао да иступи корак-два, да га загрли и театрално теши док је он онако пандурски надурено стрељао публику погледом. :lol:
Link to comment
Ако ти је нека утеха, прави Фанђо је прописно извиждан на премијери приликом поклона. И уопште му није било право, чак је и Марко Живић морао да иступи корак-два, да га загрли и театрално теши док је он онако пандурски надурено стрељао публику погледом. :lol:
Imajte razumevanje za coveka, ipak je on 1 kaldrmas
Link to comment
A sto se tice scenarija, mozda se nekad i obistini... Tacnije, trebalo je jos pre dve godine, ali naravno nista od toga, tako da came sada neke njegove pretece u fioci mog pisaceg stola, tj. kompjutera i cekaju bolje dane...
ma jok batice ne traći vreme koje ionako brzo prolazi, nego što pre odi u neku marketing agenciju ili u LDP ko i svi dramaturzi, eventualno gledaj da uzmnogneš neku tezgu tipa epizode Kursadžija.u najboljem slučaju neku dokudramu ili samo dokumentarni ko što Mladen Đorđević je pokazo sa Made in Serbia. igrani mojne jer srpsku realnos prejebati ne možeš.
Link to comment
ma jok batice ne traći vreme koje ionako brzo prolazi, nego što pre odi u neku marketing agenciju ili u LDP ko i svi dramaturzi, eventualno gledaj da uzmnogneš neku tezgu tipa epizode Kursadžija.u najboljem slučaju neku dokudramu ili samo dokumentarni ko što Mladen Đorđević je pokazo sa Made in Serbia. igrani mojne jer srpsku realnos prejebati ne možeš.
Srecom, ja nisam profesionalni dramaturg, nego ubogi student medicine, sto mi obezbedjuje nesagledivo goru buducnost, ali mi ujedno i omogucava da izbegnem gorenavedene opcije. Samo bih napomenuo da se ne slazem s tim da se nasa stvarnost ne moze prejebati (sto je, inace, cesta misao koja se ponavlja u analizama naseg savremenog filma i knjizevnosti). Nasa sadasnjica je, naime, za umetnicku obradu uzasno plitak i suvoparan materijal. Nista u njoj nema ni narocito zanimljivo, niti preterano originalno. I cudi me da ljudi toliko insistiraju na nekakvoj "zanimljivoj stvarnosti" koju "umetnost ne uspeva da obradi". Gluposti, svaku zaista zanimljivu stvarnost umetnost lako oblikuje i cini jos zanimljivijom. A ova nasa isprazna stvarnost, bez oblika, boje, ukusa i mirisa, nema ni unikatne dogadjaje, niti zadivljujuce likove, pa cak ni neku specificnu atmosferu koja bi posluzila kao materijal za umetnicku obradu. Tek kad se ovakva stvarnost potpuno izignorise, moze se stvoriti nesto vredno paznje. A to, iz nekih meni ne sasvim jasnih razloga, koji se verovatno podvode pod, pre svega, lenjost, malo ko pokusava.
Link to comment
Srecom, ja nisam profesionalni dramaturg, nego ubogi student medicine, sto mi obezbedjuje nesagledivo goru buducnost, ali mi ujedno i omogucava da izbegnem gorenavedene opcije.
čekaj, što ubogi? pripremaš se za najhumaniju i najčasniju moguću profesiju, koja je u što mentalno što telesno oboleloj Srbiji izuzetno potrebna, a hvataš se za nešto maglovito, filmovi, scenario, ovo ono... lepo je što si filmofil, i što imaš dara za filmsku analitiku (ženska jedna te nahvali, ono baš) ali to i dalje ne znači da umeš da napišeš dobar scenario. no, čak i da znači, kažem, ne znam šta će ti to zamlaćivanje kad imaš izuzetno težak i odgovoran poziv na vidiku. još ako si druga-treća generacija lečnika, nema šta da tripuješ.
Samo bih napomenuo da se ne slazem s tim da se nasa stvarnost ne moze prejebati (sto je, inace, cesta misao koja se ponavlja u analizama naseg savremenog filma i knjizevnosti). Nasa sadasnjica je, naime, za umetnicku obradu uzasno plitak i suvoparan materijal. Nista u njoj nema ni narocito zanimljivo, niti preterano originalno.
pa to je kad imaš visoke kriterijume, mlad si, istančanog ukusa, ali nisi ti merilo. publici jeste zanimljivo, svaki dan se za nju proizvode događaji i likovi, pun ih je kurac tabloida i televizija, kursadžije na Pinku, kursadžije u skupštini, zvezde Granda, ukućani VB, sve to narod obožava i troši, pogledaj rejtinge i tiraže. da ne pričam o ličnoj promociji anonimusa po fejsbuku i youtube-u, sve zasićeno gomilama fotki i klipova, eto ti likova i događaja.ali sve to tebi nije inspirativno, a zašto? jer je čitava medijska (postoji li druga) realnost skrojena i upriličena za prosečnjake, za površne glupe i dosadne, tako da imamo svojevrstan teror mediokritetsva.
Tek kad se ovakva stvarnost potpuno izignorise, moze se stvoriti nesto vredno paznje. A to, iz nekih meni ne sasvim jasnih razloga, koji se verovatno podvode pod, pre svega, lenjost, malo ko pokusava.
eto, tu si ti da pokušaš, samo treba doći do realizacije. i ako pre ili kasnije zabodeš hitčinu, ja ću naravno biti tu da pojedem govno, to je najmanji problem.
Link to comment
e znam šta će ti to zamlaćivanje kad imaš izuzetno težak i odgovoran poziv na vidiku. još ako si druga-treća generacija lečnika, nema šta da tripuješ. eto, tu si ti da pokušaš, samo treba doći do realizacije.
jesi ga savetovao
Link to comment
jesi ga savetovao
zašto jednostavno ne okačiš moj post na bisere? ili još bolje, minijature?i bisere i minijature, biserne minijature, minijaturni biseri, zzzzz tako treba, bacaj minijaturne bisere pred svinjeusrane biserne minijaturne minijature, niska bisera na bisernoj minijaturi crnih bisera i perlica od minijaturnog bisernog stakla na skijaške pantalone s putem poruke na minijaturnom displeju od tečnih isranih bisera koje su njusvije pohasale zajedno sa ostacima bisernih opiljaka od dioptrije.
Link to comment
zašto jednostavno ne okačiš moj post na bisere? ili još bolje, minijature?i bisere i minijature, biserne minijature, minijaturni biseri, zzzzz tako treba, bacaj minijaturne bisere pred svinjeusrane biserne minijaturne minijature, niska bisera na bisernoj minijaturi crnih bisera i perlica od minijaturnog bisernog stakla na skijaške pantalone s putem poruke na minijaturnom displeju od tečnih isranih bisera koje su njusvije pohasale zajedno sa ostacima bisernih opiljaka od dioptrije.
Minijature su ti zrele za cika Lazu Lazarevica... Direktno za Doktorovu kulu...
Link to comment

ja se uvek obradujem kad se neko osvrne na moje reči, pa makar i u zagradi :)glene livete, zvučiš kao komisija na prijemnom za fdu. oni bi i haroldu pinteru rekli "gospodine pinter, to što ste vi dobili nobelovu nagradu i dalje ne znači da umete da napišete dobar scenario". valjda imaju obaveznu obuku - obeshrabrivanje i mistifikacija.

Link to comment
ja se uvek obradujem kad se neko osvrne na moje reči, pa makar i u zagradi :)glene livete, zvučiš kao komisija na prijemnom za fdu. oni bi i haroldu pinteru rekli "gospodine pinter, to što ste vi dobili nobelovu nagradu i dalje ne znači da umete da napišete dobar scenario". valjda imaju obaveznu obuku - obeshrabrivanje i mistifikacija.
Мени се некако чини да ФДУ највише мистификују они који немају никакве везе са тим факултетом.
Link to comment

sudeci po drven-dekama od "glumaca" koji su u skorije vreme ispuzali is te zgrade, najveca mistifikacija moze se praviti oko toga kako ekipica uopste pravda pare koje dobija iz budzeta.

Link to comment
Мени се некако чини да ФДУ највише мистификују они који немају никакве везе са тим факултетом.
nemaju, nemaju veze. nikakve veze. :lolol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...