Jump to content
IGNORED

Beogradski fantom vs. Sveti Georgije ubiva azdahu


zzzzz

Recommended Posts

ma nema našto, živanice, živkice draga, na ranu da te čovek privije. ljutu!u znak zahvalnosti tebi i tvojima evo ti kojim rečima ćeš da odbrusiš onom komšiji što te smara u liftu i hodniku:- Zato kad ti priđe muva, il nešto što liči, ti je odma spiči, il bolje rečeno – udri ju, ma jebi ju mamu. -tim rečima, i nema da te boli glava. živela 100 godina!

Edited by Glen Livet
Link to comment
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    11

  • zzzzz

    8

  • Glen Livet

    7

  • kobni zelaya

    5

ma nema našto, živanice, živkice draga, na ranu da te čovek privije. ljutu!u znak zahvalnosti tebi i tvojima evo ti kojim rečima ćeš da odbrusiš onom komšiji što te smara u liftu i hodniku:- Zato kad ti priđe muva, il nešto što liči, ti je odma spiči, il bolje rečeno ? udri ju, ma jebi ju mamu. -tim rečima, i nema da te boli glava. živela 100 godina!
hoću što da neću, tim ću rečima, samo se plašim da ne ispadnem glupa. je l ovo neka tvoja pesma, citat, šta li je?
Link to comment
hoću što da neću, tim ću rečima, samo se plašim da ne ispadnem glupa. je l ovo neka tvoja pesma, citat, šta li je?
što se plašiš, pa ja ispadnem glup bar 14-15 puta mesečno, dakle skoro svaki drugi dan i šta mi fali. ništa (mislim dok me Dark Vejder neuapsa).nije pesma nego sms narodna umotvorina od jednog drugara, koje ja skupljam inače. sve što pišem na forumu uglavnom je citat odatle. sam nisam ništa smislio autentično pa dobrih godinu i po do dve.i opet, nije važno da li je ono što izgvaraš u bilo kojoj situaciji glupo, bitno je samo da bude izražajno i ubedljivo.
Link to comment
  • 2 years later...

Pogledao sam Fantoma pre otprilike dva meseca. Nisam se suzdrzavao da komentarisem, nego sam zaboravio. Film sam propustio u bioskopima i bilo mi je zao tada, ali na kraju sve sto imam da kazem je da zaista ne pamtim, da sam ikad pogledao neki film koji je ovako bezlican, monoton, isprazan i dosadan kao ovaj. Najbolji opis ovog uzasa je dala jedna od real life osoba na kraju filma: "Vlada Opel ... To je bio on, Vlada, svi smo ga znali, dobar momak, uvek nasmejan, dobro raspolozen...". Ovo je naravno parafraza, ali upravo je opisan lik koji je u filmu predstavljen kao neko ko ne progovara, ko se ne smeje, ko za 90 minuta (ako i toliko) nije napravio nijednu grimasu ili prikazao bilo kakvu emociju. Nije sklonio ni siske iz ociju. I jos ponosno stave taj citat u film. Ludilo, ali prilici filmu koji je snimljen kao kolaz zajebanih scena.Pogledao sam ga s nekim i to sam onako zeljno stavio tek kupljeni DVD i... i bar sat vremena sam nastojao da opravdam svoju zelju da ga odgledam, misleci evo sad ce, evo sad ce. Ali nije doslo. Sta? Nista. Na kraju sam navijao za policiju da prekine mucenje sto pre. Izvadio sam disk i dok smo svi jos bili pomalo u soku, nesigurni da nismo licno glupi da shvatimo ovo ostvarenje, jednoglasno smo suzdrzano prokomentarisali da ... nije nesto, malo dosadan. Posle smo shvatili da smo jednako brutalno doziveli ovo 90-minutno maltretiranje.Nije mi prijalo da vidim da je kostao 750k evra. Nadam se da su tehnicki troskovi snimanja filma stvarno toliko veliki, jer bih bio razocaran da je iko za ovo dobio bilo kakav dinar. Posto je topic delom i napravljen o srpskom filmu, ja bih zamolio nekog da mu zapali svecu, ako ima religioznih.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...