Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

nije sto sam ga ja izabrao, nego je bas mmmmm. hypnose.jpg
o, lancia ti li si birao? :wink:Dobila ga pre par dana. nije los za ove ladne dane, maybe a bit too sweet if you ask me. al vidim okolini se dopada...trenutno se rabe ovi prt1990.jpgjebiga, pakovanje je bljuv. ipak to je 1 versace. al ja ga volim, mada takodje spada u grupu slatkih. dg_lighblue_w.jpgovaj sam uvek mrzela na drugima kad osetim. dok ga nisam dobila i probala na svojoj kozi. tako je ... mmmmm.... edp.jpgklasika. uvek prija.Boss_Woman.jpgpotpuno nerazumno ga obozavam.sledeci u planu je :calvin-klein-contradiction-edp-spray-30ml.jpgnikako da ga kupim, vec godinama planiram.
Link to comment

Znala sam da ako ovaj topić ne živne u blagdansko doba, nikad neće. :) Dobih Azzarov Eau Belle - prekrasan i svjež, podsjeća na Hermesov Un jardin sur le Nil, samo nježniji (Un jardin je unisex, I think?). Parfem je baš proljetni/ljetni, mada su meni te klasifikacije potpuno nebitne - sviđa mi se, stoga ga nosim, any time, any place.Mislim da će sljedeći ulov bit L'occitane Cherry blossom. Pošnjufala prije par dana i oduševila se. ^_^

Link to comment
sledeci u planu je :calvin-klein-contradiction-edp-spray-30ml.jpgnikako da ga kupim, vec godinama planiram.
joj. razmisli dva puta. ja se tako zatrcala, i njuskala ga i na testeru i na sebi - eno ga hvata prasinu vec par godina (hm, mozda mu je i istekao rok trajanja :lol::unsure: )nekako mi apotekarski mirise, ko sirup protiv kaslja Edited by apotekarica
Link to comment
nekako mi apotekarski mirise, ko sirup protiv kaslja
hmmm, ja bi rekla da si ubola ^_^ a, za to da razmislim... pa, zelim ga toliko dugo i stalno mi izmice da sad uopste vise nije ni bitno da li ce mi se dopasti. moram ga imati -_-
Link to comment

toliko ne podnosim saru dzesiku da odbijam da omirisem parfem :Dlostfanforever, wub za dolce&gabbana light blue, sad nisam na ovom topiku jedina koja ga voli

Edited by morgana
Link to comment
ovaj? LACOSTE_POUR_FEMME_W.JPGja ga imam vec par godina, jer istovremeno koristim gomilu parfema (and i hate myself for it :( ) pa nikako nesto da potrosim. Ranije, kad sam ga cesce koristila, ljudi su me bukvalno zaustavljali na ulici da me pitaju koji je to parfem i stavim ga ja pre neki dan posle x god, kad eto ga opet : "izvini... " :lol: a stvarno dobar.
Aha, taj. Promenili ambalazu. Pre par godina je drugacije izgledala. Zaista je dobar, i mene ljudi stalno pitaju koji je to miris.
Link to comment
toliko ne podnosim saru dzesiku da odbijam da omirisem parfem :D
Definitivno potpisujem ovo.
lostfanforever, wub za dolce&gabbana light blue, sad nisam na ovom topiku jedina koja ga voli
Nisi, ima nas jos! :) A obozavam i losion -- da li ste ga probale? Mirise divno i cisto.
Link to comment
dg_lighblue_w.jpg
a sjećate se starijeg mu crvenog brata? DOLCE_GABBANA_w.jpgtada, kada je izašao nije mi se uopće sviđao, bio mi je preozbiljan.nedavno sam ga osjetila ne jednoj curi, budi sasvim ugodna sjećanja
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...