Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

jedina dva parfema sto imam su chanel 5 i creed. petica mi skoro puna vec godinama :laugh: a creed se trosi s vremena na vreme al i on je na polici godinama. 

kutiju semplova i testera raznih parfema imam i to samo poklanjam okolo kome se svidja. inace sam jedno minimum 5godina bila bez ikakvog parfema, smetali su mi mirisi. 

 

 ljude pamtim po mirisima i mogu reci da su mi uvek duze ostaljajali u secanju oni koji nisu imali nikakav parfem. nema lepseg mirisa nego miris ciste koze na obican sapun (tipa ocean breeze :D)

 

u proseku, stavim parfem jednom, dva puta mesecno. can ni dezodorans ne stavljam. al zato volim neutragenu kupku za tusiranje

Link to comment
  • 1 month later...
On 1.9.2019. at 18:47, Čutura said:

222821.jpg

 

castih se ovim

 

Uzdravlje ga koristio!

Ja sam ga bukvalno progutala, pojma nemam kad mi pre nestade bočica! Inače obožavam Hermese, ali mislim da nisu previše postojani (Pamplemousse, Orange verte, Jardin sur le Nil i Voyage su mi favoriti). Možda neki jači, zimskiji parfemi duže drže, ove svežije i laganije note imam utisak da baš brzo ishlape i da se stoga brže troše. Od slične kategorije, probala Aqua di Parma, isto se brzo istroši tj. izvetri, a ima feeeenomenalne lagane letnje note! Sad se oštrim na Jo Malone, ide zima pa valja birati neke jače mirise koje mraz pojede taman dovoljno. Taj Jo Malone me jako nervira jer ga nema kod nas u slobodnoj prodaji, ne mogu da uđem u bilo koju radnju da ga šnjofnem :(. 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

juce sam u becu isprobavala neke parfeme, i stavila na zglob jedne ruke jedan, na drugi neki drugi, iza usiju treci... nije bilo strasno posto je jedan bio cens tender, sanelov EDT, bez neke preterane aure, a na zglobove sam stavila dva hermesova i sad ne znam koji sam stavila na koju ruku xaxaxax... jedan je bio ja mislim plavi - eau des merveilles bleue a drugi ovaj (i njega jos osecam, ali je on malo meksi i ima nesto istocnjacko sto bas i ne volim kod parfema)

i sada mi fenomenalno mirisi ovaj prvi, ali problem je sto tih plavih ima vise i nisam sigurna koji sam spricnula, po recenzijama i dugotrajnosti rekla bih bas ovaj. ovaj mirisi tako jako dobro, zaljubila sam se i na meni je bas jako dobar, sto nije cest slucaj,  pa molim ako neko zna i koristi ga da mi potvrdi da je to plavi hermesov parfem koji mirisi duuuugo, cisto i predivno :D

Link to comment

bice da je ipak taj hermes blue. onako, mogao bi biti i muski, kao sto kazes slano i morsko,  mirisi mi i sada, gotovo dva dana nakon sam ga bas malo spricnula. sens mirise cisto i divno ali i previse nezno i na mojoj kozi ga i ne osecam vec posle dva sata. a volim da sam pre svega ja odusevljena i oraspolozena svojim parfemom.

dakle, kupujem plavi hermes.

 

hvala! :wub:

Link to comment
4 hours ago, morgana said:

@nezvanova, kupujes li u becu ili hermes moze da se nabavi i u srbiji (osim na aerodromu)?

 

vratila sam se :sad:, a pazarim od drugara koji nekim tajnim kanalima nabavlja od sanera.

do sada mi je iskustvo sa njegovim izvorima bilo ok, proverim batch kod, mada znam da ni to nije garancija, ali eto... 

koliko sam videla nema vise u jasmin prodavnicama hermesa, a u sefori je bilo onih iz linije un jardin i le jardin....  ove iz linije Merveilles nisam vidjala (ili nisam obratila paznju, mozda ih i ima)

Link to comment

i ja, one cure na ani.rs cesto raspravljaju o tome gde su dobri i imaju korisnih informacija, ali bih trebala ozbiljno da se pozabavim i da prokljuvim ko tu koga reklamira, a ko je ok itd.... ovako, ovaj mi je momak drugar iz osnovne, pa mu verujem a i uvek mogu da vratim ako nisam zadovoljna.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...