Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Baš htedoh da pitam koji su oni zagušljivci i plikavci koje pojedine žene koriste da bi dobile mirisne note naftalina, babe, bugarskog ratluka i plastičnog cveća?
Paaa... mislim da si pobrojao skoro sve trenutno raspolozive note koje se nude u domacim parfimerijama. :( Bas malocas dodjoh iz rutinskog obilaska & kontrole stanja u "jednoj od"...Sa vrtoglavicom i utiskom da sam gurnula nos u lonac sa kuvanom boranijom... "Originalnost" ce kreatorima parfema doci glave. A nekada sam govorila: Jos samo hiljadu i smiricu se, majke mi...
Link to comment
:wub: Lagan i lepršav.Escada-into-bl-75259.jpgJedan od apsolutnih favorita: 20315m.jpgA ICEBERG Fluid ne mogu da prežalim :(fluid%20iceberg%20woman.jpgNigde ga ne nalazim više. Izbacili su light varijantu, ali su posvetleli baš moju omiljenu resku notu angry.png
Link to comment
  • 2 weeks later...
ja imam problem sa parfemima, doduse ne tako ekstreman. od vecine se gusim, doslovno. ukljucujuci poison.
ja se bas ne gusim, ali dosta tesko podnosim veliki broj parfema. poison, svakako, opium i chanel 5 definitivno. a sve imam utisak da sam u poslednje vreme okruzena teskim puderastim, otuzno cvetnim i onim sto mirisu na zvake parfemima. i da, od jean paul gaultier classique sam jednom osetila dosta ozbiljan napad mucnine. a kad pricamo o onim kojih vise nema, pre par godina dobijem jedan diskretan letnji, svez i elegantan, krajnje nenametljiv - givenchy only. nazalost, od kada sam ga potrosila, nikad vise nisam uspela da ga pronadjem.
Link to comment

pogubna kombinacija - obsession u zadnji cas i utrcavanje u taksi male zapremine. instant kajanje.a isprobavanje u radnji je definitvno mucno, osobito pred ukrcavanje u avion. za druge definitvno pitati, ako ne moze diskretno da se sazna onda direktno.

Link to comment
A ICEBERG Fluid ne mogu da prežalim :(Nigde ga ne nalazim više. Izbacili su light varijantu, ali su posvetleli baš moju omiljenu resku notu angry.png
heh, da. taj iceberg fluid se vise ne proizvodi <_< do pre godinu-dve sam ga nabavljala u beogradu u onoj parfimeriji na cosku preko puta palate albanije,oni su barem tada imali svasta nesto i po cenama iz free shop-a, a onda su i njihove zalihe usahnule.
Link to comment
ja imam problem sa parfemima, doduse ne tako ekstreman. od vecine se gusim, doslovno. ukljucujuci poison.
mee 2, kod mene je to porodicno i ima veze sa slabim zelucem....prosto mi je muka ako ceo dan osecam neki neprirodan miris na sebi.. :yucky: Da ne trolujem jedino volim ponekad za izlaske da stavim Gucci rush, i ranije sam volela paco raban Ultraviolet....
Link to comment
a isprobavanje u radnji je definitvno mucno, osobito pred ukrcavanje u avion.
bogami, ja se tu dobro isprostacim i isrbim za sve pare! Poslednji put imo da ubijem 3 ipo sata na beckom terminalu pre presedanja pa sam se ispolivao najskupljim, isprobao satove za koje bih morao raditi celu godinu i uzeo sve dzabe slatkiscice... Iskoristi kapitalizam, on ce tebe svakako!
Link to comment
bogami, ja se tu dobro isprostacim i isrbim za sve pare! Poslednji put imo da ubijem 3 ipo sata na beckom terminalu pre presedanja pa sam se ispolivao najskupljim, isprobao satove za koje bih morao raditi celu godinu i uzeo sve dzabe slatkiscice... Iskoristi kapitalizam, on ce tebe svakako!
for the sake of humanity, okaci svoju sliku na perspic da znam da se nikad ne checkiram na mesto pokraj tebe.no hard feelings B)
Link to comment
da nije neko mozda namjeravao da kupi parfem donna sergio tacchini?
nije da sam planirao da uzmem donnu (tipus sam) ali svi ti parfemi od "sportskih" proizvodjaca tipa lacoste, UCB, S. tacchini, adidas i tako to me uopste ne privlace, nekako su svi do jednog isti, i nekako ili imaju los miris, ili ispare brzo....lacoste se mozda tu jos i jedino donekle odrzava...gucci II, cartier i prada su mi na listi za bozicnu/NG kupovinu (sebi naravno) :rolleyes: Edited by scepa
Link to comment
lacoste se mozda tu jos i jedino donekle odrzava...gucci II, cartier i prada su mi na listi za bozicnu/NG kupovinu (sebi naravno) :rolleyes:
Ja sam se pre nekoliko godina vise nego prijatno iznenadila sa Lacoste - La Femme koji sam dobila od sestre. Od tada ga ne skidam. Idealan za svakodnevnu upotrebu. Jedina mu je "mana" sto te svi ocarano pitaju koji je to parfem :) Klasicno divan miris ima Cerutti 1881 ... za prijatno popodne dusu dao. Edited by cyberwor/L/d
Link to comment
Ja sam se pre nekoliko godina vise nego prijatno iznenadila sa Lacoste - La Femme koji sam dobila od sestre. Od tada ga ne skidam. Idealan za svakodnevnu upotrebu. Jedina mu je "mana" sto te svi ocarano pitaju koji je to parfem :)
ovaj? LACOSTE_POUR_FEMME_W.JPGja ga imam vec par godina, jer istovremeno koristim gomilu parfema (and i hate myself for it :( ) pa nikako nesto da potrosim. Ranije, kad sam ga cesce koristila, ljudi su me bukvalno zaustavljali na ulici da me pitaju koji je to parfem i stavim ga ja pre neki dan posle x god, kad eto ga opet : "izvini... " :lol: a stvarno dobar.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...