Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

pratim te :fantom:

 

dva preporucena, oba vocna, normalno ne volim takve, ali su zaista super seksi, pogotovo ovaj zenski Si - Armani.

obratiti paznju crno Si na kutiji je drugi parfem, dobar, ali ne ovako izuzetan, koji na kutiji ima zlatno Si.

EDPINT30ML-20CMJN_16038.JPGEDPINT30ML-20CMJN_16038.JPGnd.25947.jpg

drugi je muski Issey Miyake - Intense Edition, jedina mana je sto izgleda brzo vetri ili ga ovde vetar razbuca.

0102IMI-L-Eau-D-Issey-Pour-Homme-Intense

Za muške evergreen i bez greške:

 

kiton-di-kiton-eau-de-toilette-spray-75-

Link to comment
  • 1 month later...

Muvala sam se danas po Sefori i njušila one njihove ugrejane, užegle testere. Uži izbor:

 

Narciso Rodriguez for Her (stalna patnja ali uvek iskrsne nešto preče) ili

Givenchy Dahlia Divin (imam Dahlia Noir i to je 1 vrh)

 

 

Or I'll just go crazy i kupim YSL Opium :)

Link to comment

Muvala sam se danas po Sefori i njušila one njihove ugrejane, užegle testere. Uži izbor:

 

Narciso Rodriguez for Her (stalna patnja ali uvek iskrsne nešto preče) ili

Givenchy Dahlia Divin (imam Dahlia Noir i to je 1 vrh)

 

 

Or I'll just go crazy i kupim YSL Opium :)

Uzmi neki Tom Ford.

Link to comment
  • 3 weeks later...

uvek je pravo vreme da sebe obradujem parfemom, pa gledam vaša iskustva s on line prodavnicama.

vidim da su iskustva razna™ s ovim vindaboninim. 

ja sam od ovih narucivala sto puta do sad i nikad nisam imala niti jednu primedbu. topla preporuka.

olakšali su mi odluku da ne naručim kod njih jer nema ono što trenutno želim  :).

 

imate li, možda, neki novi pouzdan sajt? da li je neko naručivao od ovih ili ovih? vidim da su im cene skoro identične. zna li se šta o kvalitetu parfema koje prodaju?

 

edit: dolaze u obzir i stranjski sajtovi ako se može platiti ppalom i ako su povoljni.

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment
  • 1 month later...

+ jos jedan fan, da se prijavim. njuskam ga (i merkam) otkad je stigao i na ovaj meridijan! izuzetan. 

 

(krajem prosle godine, u bgd-u, slucajno sam naletela na tu parfimeriju. au, koja uzivancija. no, papreno za masu stvari tamo je adekvatan opis;)

Edited by roksi
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...