Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

E, i ja naručila preko ovog sajta kao vindabona i ordi. Stigao mi Love za manje od dva dana, božanstven ko i kad sam ga pomirisala u parfimeriji! A skoro više od 30% jeftiniji!

 

edit: Hvala vindaboni i ordiju na preporuci!

Edited by sailorman
Link to comment

Sad vidim da sam napisala 'skoro više od 30%' :lolol: To je zato što sam prvo htela 'skoro upola'.

 

@kudumaglu: Nikad nisam imala poverenja u parfeme brendova čiju odeću mogu da priuštim.

Link to comment

ti si dečko gej...

 

šta ćeš na ovom kokoške-topiku?

 

(ja sam tu samo da prozivam)

hteo sam i da otvorim topik muška kozmetika, al mi bilo too much

:blush:

 

 

@sejlorka

poverenje hmm. il se sviđa ili ne sviđa. ovaj izuva.

Link to comment

ovo mi je najbolji muski parfem koji sam omirisala u posljednje vrijeme. jos par iz iste kolekcije su lijepi.

 

Bulgari-Aqua-Marine.jpg

zenski bulgary aqua mi nisu toliko interesantni, imaju neku notu koju tesko podnosim

Edited by morgana
Link to comment
  • 2 weeks later...

E, i ja naručila preko ovog sajta kao vindabona i ordi. Stigao mi Love za manje od dva dana, božanstven ko i kad sam ga pomirisala u parfimeriji! A skoro više od 30% jeftiniji!

 

edit: Hvala vindaboni i ordiju na preporuci!

 

Eeeee bas mi je milo da ste zadovoljne. Ja sam prilicno paranoicna u pogledu originalnosti/kvaliteta i ispravnosti parfema i slicne hemije i kozmetike, ali ovi me nikad nisu zeznuli do sad, zato mogu tako opusteno i da preporucim. Za licnu upotrebu uglavnom uzimam testere jer me bole briga da l' su ga umotali u novinu ili u celofan, jaci je koncentrat a cena im je jos ohooodlicnija :). 

 

p.s. duboko sam nesrecna sto se ovaj izgleda vise ne proizvodi, niiiigde ga nema vec godinama, a bio mi je bas bas mio i drag za prolecno-letnje dane :(. Pih!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...