Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

sailorman, on 28 Aug 2014 - 14:41, said:

Nego, gde vi (ne persiram ti ordi nego pitam i ostale) inače kupujete parfeme? Ja u Sephori, i sve mi se nešto čini da sam parfeme od 50ml plaćala oko 60-70 EUR nikad više. Je l moguće da su ove Jasmin parfimerije skuplje?? Sklonili su mi Sephoru iz Knez Mihajlove, gde da nađem drugu??

sad se presabiram, ispada da sam sve sto imam pokupila po djuti fri sopovima. nije da je planski, nego nekako mi (u nedostatku bolje reci) logicno da kad god se nadjem na aerodromu uzmem parfem (ali stalno vrtim dva ista).

sefore imas samo po ovim velikim nbg soping molovima, a jasmin ni ja ne volim. ne znam... malo je, skuceno je, guzva je, prodavacice mi uvek disu za vrat (ne bas kao u liliju ali osecam se kao pod prismotrom).

za narucivanje preko neta mozes da vidis feelunique sajt, ja narucivala nesto preko njih (doduse ne parfeme + pre vise od godinu dana), ali nisu naplacivali postarinu i 'oce provremeno da ulete sa nekim popustima i tako to. znam da od tih kozmetickih imas jos i lookfantastic i strawberrynet (sa njima nemam iskustva, ali isto valjda ne naplacuju postarinu). sad razmisljam, trebalo bi da i asos drzi kozmetiku, samo ne znam da l imaju i mirise...

Link to comment

Meni je isto Chloe Love jesenji pa možda i zimski, zato je sad došao na red. Roses je prolećno-letnji :) U Loveu ima previše puderastih nota da bi bio svež.

 

Hvala ti Patty, proučiću sad malo te sajtove.

Edited by sailorman
Link to comment

ma da,mani domace sajtove sto se parfema tice..jako nepouzdano..

ovi me još uvek drže na čekanju

nek se tornjaju, ima probam ovo što vindabona preporučuje pa nek ide život

Edited by ordi
Link to comment

Ja sam pokusala da prodam parfem preko nekog od tih sajtova ali mrka kapa. Ako znate nekog ko bi kupio ovaj Kenzo, javite.

 

Inace sam do sad uzimala samo na aerodromima, kao i taj gore. Pazarila sam sebi jedan a onda za drugi dobila dosta dobar popust. Po parfimerijama u gradovima su ti isti bili dosta skuplji, i vise nego za 50% cene. Obrnut je slucaj sa cokoladama ;D

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...