Jump to content

Parfemi

msmodesty

Recommended Posts

Frau Gabrijela

mnogo mi se svidja

to mi je jedan od omiljenih svih vremena. baš sam ga dugo rabila. povremeno sam imala potrebu za nečim novim, ali sam mu se vraćala. sad ga nije bilo kad sam bila u mogućnosti da kupim parfem. odlučila sam se za njihov body, ovaj što je valk iznad kačila. dobar mi je i on, ali nije to to.

jedva čekam da mi se opet poklope potrebe i mogućnosti, pa da se vratim touch-u. nedostaje mi.

• Replies 1,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Valkyrie

103

• morgana

77

• MayDay

51

• sailorman

37

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eto šta ste uradile, sad moram da izvidim kakav je taj mali Touch :angry:

Inače se ja ovih dana zalivam "Le bouquet absolu"-om, by Givenchy

Lep, cvetni i jako blag. Najviše miriše na jasmin i ružu plus jagode. Kad malo izlapi onda je sapunast.

Imam minijaturu (to sam bila kupila onaj set od 5 givenchy fragrances) pa ga isprobavam sad.

Evo kako izgleda "veliki"

4328.jpg

• 3 weeks later...

odlican, orderu. 

valk <3, tebi da organizujemo neku grupu podrske, neces imati da jedes ako nastavis ovako... ili makar da se prebacis u taj biznis, kad si vec toliko naucila o tome i lepo da zivis od toga.  

:lol:

a stvarno je jeziv, ne umem da objasnim šta mi je bilo. godinama. ali kenzo pravi stvarno divne parfeme, meni, nisu naročito sofisticirani, ali stvarno su lepi.

• 2 weeks later...

nd.12.jpg

Chanel-no.19-edt.jpg

Tata mate za prolecno - letnje svrckanje, sa Kristal imam dogovor da izlazimo uvece a sa devetnes ujutru... i nema ljubomore poprekih pogleda i tako toga.

Upravo sam u djuti fri sopu njusnula In love again, YSL, prva asicijacija leto, grejpfrut i Marlen Ditrih kako peva Falling in love again, odlican veseo parfem koji je ublazio bes zbog pomeranja leta za sat ipo.

• 2 weeks later...
kud u maglu Simoviću

70ak$ njuca, pariz, brisel

:(

dobro me podseti da ga pročešljam amazon, pa da se lomi kartica

edit

ima ga na amazonu

Edited by kud u maglu Simoviću
  • 1 month later...

Odlučila sam da mi sledeći parfem bude Chloe Love. Samo što u onoj Jasmin parfimeriji 50ml košta skoro 10k dinara. :blink: Je l to moguće ili nešto nisam dobro videla? Sad gledam opcije za kupovinu preko neta, je l kupovao neko parfeme online? Ovo npr mi deluje OK..