Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

70ak$ njuca, pariz, brisel

:(

 

dobro me podseti da ga pročešljam amazon, pa da se lomi kartica

edit

ima ga na amazonu

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • 1 month later...

Odlučila sam da mi sledeći parfem bude Chloe Love. Samo što u onoj Jasmin parfimeriji 50ml košta skoro 10k dinara. :blink: Je l to moguće ili nešto nisam dobro videla? Sad gledam opcije za kupovinu preko neta, je l kupovao neko parfeme online? Ovo npr mi deluje OK..

Link to comment

I mene isto stra. Ne znam šta da radim, aj da sačekamo još malo da vidimo oće li se neko javiti sa 1 iskustvom.

znatiželja pogubi mačku, e moja ti

ja se registrirala, ostavila lični podaci a nisam na mejl dobila nikakvu potvrdu a kažu lepo da treba.

sad mi samo fali da mi tamo neki od te njine parfem mafije bane na gajbu onako, lele

Link to comment

Sranje. Kad sam glupa pa nisam kupila na ajodronu pre par meseci. Nego, gde vi (ne persiram ti ordi nego pitam i ostale) inače kupujete parfeme? Ja u Sephori, i sve mi se nešto čini da sam parfeme od 50ml plaćala oko 60-70 EUR nikad više. Je l moguće da su ove Jasmin parfimerije skuplje?? Sklonili su mi Sephoru iz Knez Mihajlove, gde da nađem drugu??

Link to comment

dobar je chloe love, zenstven, puderast, cvetni, posle jutarnjeg tusha uskocis u haljinu i sandale, stavis chloe love i istrcis u neko prolece, tako meni deluje :)

inace, u jasmin ne ulazim, imam predrasudu valjda, nepregledan mi je, pretrpan ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...