Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

ja uvek na kraju kupim izvorni chloe :(oblizujem se oko tih varijacija, love, roses, ovo ono i na kraju se ne usudim. sve se bojim izgustiraću to brzo i onda ću da se kajem što nisam uzela "pravi"

Link to comment
ja uvek na kraju kupim izvorni chloe :(
Misliš na ovaj?Chloe-Eau-de-parfum.jpgAko je taj, delimo afinitet, prosto ga obožavam.Od tih izrazito cvetnih valja probati Le Bouquet Absolu (Givenchy), ja imam mini-bočicu i prilično mi se dopada.To je ovaj:http://www.fragrantica.com/perfume/Givenchy/Le-Bouquet-Absolu-11232.html
Link to comment

valk to je taj!(morgana, proveri sutra, baš me zanima! mislim, kad već ideš da vidiš roses. ja o tom starom chloe nisam menjala mišljenje nikada, osim jedno (duže) vreme posle porođaja, kada su mi svi parfemi bili bljaks.)

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ja sam probala Si, nije loš ali je pretežak za moj ukus. Oseti se neko voće na početku, ne mogu baš da provalim koje. Posle dominiraju začini i to. Ako si fan Chloe osnovnog ne verujem da će ti se ovaj svideti.

Link to comment

@sejlori ne sviđa mi se. ustvari, ne sviđa mi se ništa novo što sam juče njušnula. a najgori mi je ysl manifesto koji sam greškom prsnula na rukav i ne mogu da ga se otarasim. jedno je sigurno - to je jedan postojan bastard <_<isto važi za jimmy choo parfum. sve mi je to tako teško, kao za neku madam u crveno-crnom korsetu. pitam se je l to neka nova parfemska moda ili samo sticaj okolnosti ...

Edited by gagorder
Link to comment
@sejlorsve mi je to tako teško, kao za neku madam u crveno-crnom korsetu. pitam se je l to neka nova parfemska moda ili samo sticaj okolnosti ...
E baš to. Samo što od recimo Jimmy Choo u kutiji sa printom zmijske kože to očekuješ, a od Si sam ipak očekivala veću lakoću i puderastost s obzirom na pastelnu Kejt Blanšet.
Link to comment

Setala sam se malo po muskim parfemima i dosta mi se svideo Kenzo i to sledeca tri:Homme, Homme Boise (dok im je onaj Sport totalni blje) i Homme L'Eau2Da li je neko koristio neki od ovih, pretrazila sam temu i pominje se Kenzo ali neke druge vrste? Zanima me da li brzo izvetre..ovako mi ne deluju napadno, nego skroz pasend i osvezavajuce. :)Cene: Homme i Homme Boise: 50ml 47e, 100ml 66eHomme L'Eau2: 50ml 43e, 100ml 61e

Link to comment
  • 4 weeks later...
najgori mi je ysl manifesto
Prestrašno, mene zajebala prijateljica da ga testiram, umalo da umrem! Mada, trebalo je da znam, obzirom na njen ukus, šta me čeka.Inače, ako je neko njušio parfeme Tea Cabanela (Barkhane, pre svega), neka baci koju reč. o.21988.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...