Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Zanimljivo. Ne sviđaju ti se samo na tebi ili uopšte kad osetiš parfem na bilo kome?
smeta mi na meni i na detetu, kad prenesem parfem na nju.probala sam onaj bvlgarijev petits et mamans, neko mi je ovde to preporucio, mislim valkira. u varijanti bez alkohola mi ne smeta, kao neki puder je, ali skroz nepostojan. a onaj sa alkoholom ne dolazi u obzir.
Link to comment
imam i ja jos jedno pitanje bitno za uspostavljanje dijagnozejel moze da ih smisli tvoja beba?
pa ne buni se ona. barem nikada nije pokazala.inace, ranije sam uvek imala parfem. j'adore uvek, a uz njega sam volela jeanne lanvin, veru wang obicnu i bouquet, razne neke hermes i akve alegorije koje vuku na grejp, tresor in love, sta znam. sad sve to tako stoji.
Link to comment

mislim da ti je ovo kljucno

smeta mi na meni i na detetu, kad prenesem parfem na nju.
u svakom slucaju javi se kad budes delila, neki dan susim kosu i brojim, stala sam kod 12nikad dosta ^_^
Link to comment
mislim da ti je ovo kljucnou svakom slucaju javi se kad budes delila, neki dan susim kosu i brojim, stala sam kod 12nikad dosta
da, verovatno si u pravu!( malo smo bolesne, kome treba 10-12 parfema. mada cijenim da ovde ima i bolesnijih ^_^ )
Link to comment
cijenim da ovde ima i bolesnijih ^_^
:(Jesam ti ja preporučila bila petits et mamans, šteta što ti ne radi poso.Da probaš neko parfemsko ulje? Nature od Yves Rochera je moj omiljeni, ima 88% prirodnih sastojaka, bez alkohola je i miriše na zeleno i prirodu.yves-rocher-nature.jpg
Link to comment

Bila sam malopre da probam parfeme, u parfimeriji su mi se dojmila sledeća dva:seebychloe1.jpgnd.13014.jpgMeđutim, kad sam došla kući - mnjah.. Izgleda mi ne gine Allure, a ja volim da menjam :(

Link to comment
Međutim, kad sam došla kući - mnjah.. Izgleda mi ne gine Allure, a ja volim da menjam :(
nešto sam čitala, kao slične klasifikuju:Armani Emporio She, Chanel Allure, Guerlain Shalimar, Lolita Lempicka “L”, Ralph Lauren Ralph Hot, Calvin Klein Obsession, Dior Hypnotic Poison, Lancome Miracle Forever, Thierry Mugler Angel
Link to comment

Uh, a meni Angel za bacanje pegle. Većinu od ovih što si navela ne znam, ali sećam se da sam dosta davno volela CK Obsession! Probaću ove ostale u sledećoj turi, hvala za savet!

Link to comment

E Gagorder, zaboravila sam da te pitam, jel to fora da ukucaš parfem koji voliš pa ti izbaci koji su slični? Ako jeste, može link?

Link to comment
nešto sam čitala, kao slične klasifikuju:Armani Emporio She, Chanel Allure, Guerlain Shalimar, Lolita Lempicka “L”, Ralph Lauren Ralph Hot, Calvin Klein Obsession, Dior Hypnotic Poison, Lancome Miracle Forever, Thierry Mugler Angel
Probala sam većinu ovih i uglavnom su mi grozni - nigde veze sa Allure-om, ako mene pitate. Svideo mi se jedino Guerlain Shalimar, ali je izrazito zimski i ne želim ga u ovom trenutku.Nego, mislim da sam našla sledeći parfem - YSL Parisienne. Suuuper je, a kad sam ga jednom ranije pomirisala nije mi se dopao. Možda je malo trash, u smislu da ga lako mogu zamisliti na silikonskim splavarkama, al šta ću kad mi se sviđa. Edited by sailorman
Link to comment
Probala sam većinu ovih i uglavnom su mi grozni
sad se osećam kao onaj zeka što je svakog jutra ulazio u pekaru da pita imaju li pitu od šargarepe i oni mu je jednom naprave, a on će: je l' da da je bljak!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...