Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Царе B) , кад ћемо сазнати на шта ти миришеш :) Лет ми гес: Босс :P
:naughty: Ti možda i pre nego ostali.. 00765431106.jpg :P hteo sam u spojler, ali neće izgleda sliku da "zacrni".
Link to comment
Parfem moje mladosti (posto sam u vreme krize negde procitala da zenski parfem duze traje ako se kao podloga stavi muski, kao ispadne intenzivnije i statijaznam - uglavnom u tu svrhu sam koristila benetton i versace blue jeans - joooooooj koja je to dziberijana bila, da ne pominjem zelenu Maliziu evilsmile.gif ) Ipak, za najlepse uspomene vezane za taj deo zivota (omg, k'o da je bilo pre pedeset godina :rolleyes: ) dovoljno je da jednom onjusim:pleasures_eau_de_parfum-1.jpg
Link to comment

Neverovantno! Pomeni crveni Boss i svako musko gubi kontrolu! :P To da znate, zenske drage, ako vam je do sigurice u zavodjenju - nacapajte nesto tog tipa (na pr. za nijansu sofisticiranija varijanta - S. Dali "Ruby Lips"), i - ako dasa nije bas rodjen bez VNO-a u glavu, imacete jos jednog obozavaoca za vratom! :blink:

Link to comment
@morgana: ne jedi se, to samo izbacujem svoje frustracije. jednom na predavanju, meni nepoznata devojka, koja je sedela pored mene, je ustala posle dvaes minuti uz reci:"izvini, ali to stvarno smrdi"mislila je na kenzo jungle (nadam se).
Da sam, kojim slucajem, ja bila ta nepoznata devojka jako je moguce da bih ti i malo bljucnula po beleskama! :wacko:
Link to comment
Kad smo kod antikviteta, sjeća se ko ovoga insekticida?
ajojmilamajko. srećom niko od dragih mi osoba nije koristio - međutim imadoh jedno dve godine komšiju koji je živeo sprat ispod mene i obilato se zalivao tim užasom. najgore je bivalo leti, kad se svi prozori otvore, a on se udidi, namiriše, pa sedne tik ispod pendžera i kibicuje cice. imala sam 24/7 live feed pino silvestrea. od muških, ovaj mi je posebno drag: Thumb_SAFARIMEN22.jpgne videh ga skoro. istina, nisam dugo zalazila po parfimerijama, al sam gledala u par fri šopova i nema. ako neka dobra duša, nek mi javne. nego, razmišljam ovih dana, potpuni sam petapg za nove parfeme. kad uđem u parfimeriju imam utisak da bih kupila sve odjednom (zapravo najviše volim miris parfimerije, svi parfemi izmešani na jednom mestu - mogo bi neko da se seti pa napravi 1 takav frejgrans) - pojedinačno me se ni jedan ne doima dovoljno da bih ga kupila - pa onda uvek posegnem za sejf varijantom, kad za sebe kupujem. na kevi malko experimentišem, i njoj se uglavnom dopadaju i na njoj lepo mirišu - al ja kad stavim na sebe, bljucka mi se. e, da - još 1 obsolete favorit (iz non boss grupe)burberry-london-eau-de-parfum-spray-50ml-womens-fragrance-.jpg
Link to comment
a mum21, a? A?
Ijaooo, gde se toga seti! :lol: Imala crno-beli, kako li bese podnaslov... Sta smo sve udisali kao klinci, a sad, kao, smeta duvanski dim... wink.gif Mada, kad je o smrdarijama rec, moj favorit jecharlie_w.jpg (favorit, jer ipak se izvuce ziva glava)Jedino gore od njega je, naravno:MakeCappedImage-6.jpg (evakuacija momentalna... sreca da ga nema vise po parfimerijama, ili ja imam srece... A mozda je i stavljen van zakona...)
Link to comment
Jedino gore od njega je, naravno:MakeCappedImage-6.jpg (evakuacija momentalna... sreca da ga nema vise po parfimerijama, ili ja imam srece... A mozda je i stavljen van zakona...)
Jao, ovo je moja razredna u gimnaziji koristila u besmislenim kolicinama... i danas imam traume.Ako nije stavljen van zakona, treba to uciniti.
Link to comment

hall of shame:-Rallon-Pino Silvestre-Mum 21-VozdDezodoransi:-Malizia-Denim (bio sam ubedjen da se pravi tako sto se cede majice posle fizickog u Masinskoj srednjoj skoli pa se jos da i tapiru da prdne preko toga)-Brut

Link to comment
pleasures_eau_de_parfum-1.jpg
Dobila u četvrtak. Predivan je, osjeti se mila mi ljubičica. ^_^Top lista smradova;- D&G Light blue- Dior Dolce vita - na moju nesreću, roditeljica moja ga koristila. Jako dugo. :mellow: -Chanel Mademoiselle-Trussardi Skin - ozbiljno mislim da je ovo smrtonosno.Naravno da toga ima još, ali je vjerojatno podsvijest potisnula traumu. Edited by Hannah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...