Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

imal urin starije osteoporoticne narkolepticarke sa donjom notom bezolovnog od devedespet oktana?Ako nemaju tu, zadovoljio bih se i Jutarnjim zadahom zarobljenog domobrana polivenog farbom na bazi olova i izvredjanog na verskoj osnovi...
Sad tek videh ove ludacke parfeme.Moze li nesto ovako da posluzi?http://www.metropoliten.rs/glavno-proizvod.php?ID=2676
Link to comment
deco, koji zenski parfem za mlado cheljade, u srednjim tinejdzerskim godinama. ne preko 4k dindzi, dakako, poshto imam i jedan drushtveni issue vezan za tu priliku, da ne bude skandal skup, ili da se, josh gore, to primeti... neki srednji put mi treba, al da je bash lep.
bash je lep i za mlade cice ricci ricci :)
Link to comment
valk, ak nije tajna, kolko imas parfema?iskreno ti zavidim, ja imam problem sa navikavanjem na nove mirise pa vrtim samo 2-3 u krug.
Ne smem da kažem :blush:. U jednom trenutku sam imala oko 40, sad nešto manje jer sam razdelila one koji su mi dosadili ili mi se ipak ne sviđaju toliko.To mi je stvarno fetiš, jbg, nekome cipele i tašne a nekome ovo..Oko navikavanja, imam dosta sličnih pa nekako samo povremeno imam ''ispad'' u drugačije parfemske vode.
Link to comment
Ne smem da kažem :blush:. U jednom trenutku sam imala oko 40, sad nešto manje jer sam razdelila one koji su mi dosadili ili mi se ipak ne sviđaju toliko.To mi je stvarno fetiš, jbg, nekome cipele i tašne a nekome ovo..Oko navikavanja, imam dosta sličnih pa nekako samo povremeno imam ''ispad'' u drugačije parfemske vode.
Joj, ti si bas neka sto mirise!
Link to comment

Ja volim kad zena lepo mirise. Zene su lepe i mirisu. Neke zene mirisu kao moja majka. Moja majka me je cesto kaznjavala. Rekla je da nisam kao druga deca. Mama, zasto si tako pricala? Zasto, majcice mila? Necu da stavljam prste na ringlu, mama. Necu. Boli me. Mama, ne teraj me! Zene su kao moja majka. One hoce da me povrede.Zenski kapci uvek ostaju zilavi. Ja imam 13 parfema. Sad sam ih izbrojao.

Link to comment

ja imam 1 parfem koji sam toliko intenzivno koristio, da je nakon par godina te surove eksploatacije izgubio miris, i pretvorio se u alkoholni sprej koji sad mogu da koristim kao asepsol.

Link to comment

kada je rec o parfemima, ja otkad imam bebu ne trpim nista sto ona ne trpi, a ona ne trpi nista :(i tako, stoji mojih cca petnaest brizljivo biranih bocica, gledaju me tuzno. ne vredi, ne podnosim vise nista jace od sebameda, mustele i tome slicnog ...

Link to comment
Nanjusih ovaj parfem koji se (kako su mi rekli) prodaje u nekoj fensi radnji u Zmaja od Nocaja 41004.jpgMislim da skoro nisam naleteo na bolji muski parfem ali mi je entuzijazam naglo splasnuo kada sam cuo da se prodaje po popularnoj ceni od 11.000din za 30ml :(
Ako ti se svidjaju ovakvi, probaj ovaj, mislim da košta nešto manje od tog, ali je jako dobar, koristim ga već neko vreme:o.1849.jpgIli ovaj, medjutim on je još skuplji od Duro-a :paname.jpg
Link to comment
kada je rec o parfemima, ja otkad imam bebu ne trpim nista sto ona ne trpi, a ona ne trpi nista :(i tako, stoji mojih cca petnaest brizljivo biranih bocica, gledaju me tuzno. ne vredi, ne podnosim vise nista jace od sebameda, mustele i tome slicnog ...
Pominjala sam Dranati već - imaš Bvlgarijev Petits et mamans, bez ikakvih hemikalija i sastojaka koji bi smetali bebici. Plus je pakovanje just adorable :)20051028162241_b.jpg
Link to comment

mislim da nikad nisam imala vise od 3 prfjuma odjednom. uglavnom prskam neki od 5 all time omiljenih i jedan koji mi je najbolji new fragrance te sezone.onda mi se taj novi smuci na pola puta pa ga liferujem kevi ili tetki, tako da nemam nista na gomili.

Link to comment
mislim da nikad nisam imala vise od 3 prfjuma odjednom.
ni ja.zimski, letnji i ponekad neki treci. i to su vec godinama ista 2 parfema.ne znam sta bih radila sa nekoliko destina boca... to stoji, isparava, a ne znam ni sveukupno vise od 4 parfema (ma i to je mnogo) koji mi bas dobro stoje.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...