Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Impuls bre i nek se tera, sta koji kurac! Kad skupi svih dvanes, nek okaci iznad kreveta na policu pa nek momci dodju na rodjendan da joj donesu srce na kom pise Volim te ovoliko!Sali se malo cika Empe... Ja ti lepo predlazem a ove samo hoce sa ispadnu poznavaokinje i razumeokinje u parfeme.

Link to comment

Nanjusih ovaj parfem koji se (kako su mi rekli) prodaje u nekoj fensi radnji u Zmaja od Nocaja 41004.jpgMislim da skoro nisam naleteo na bolji muski parfem ali mi je entuzijazam naglo splasnuo kada sam cuo da se prodaje po popularnoj ceni od 11.000din za 30ml :(

Link to comment

To je sigurno Metropoliten. Tamo imaju da se kupe oni famozni parfemi sa mirisom sperme, pljuvačke, groblja..Ludilo. ovo ti je verovatno parfemsko ulje, to je koncentrat pa je zato mala bočica ali ima mnogo jači lasting power od parfemske vode.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Ovaj mirise na neku kombinaciju koze, drveta i sex. Npr kao kada bi otvorio neku staru shkrinju sa koznom postavom i unutra nasao kolekciju sexy igracaka.Verovatno je to ulje jer je miris izdrzao dva zadimljena prostora puna ljudi i dva tusiranaj a jos uvek se oseca.

Link to comment
mnogo se ti junačiš za nekog ko se parfimiše isključivo po free shopovima :lolol:šali se malo teta Valk...
naprskam sve i ukradem testere.A ovaj sto oce da mirise na jebanje po gujscama u krematorijumu gde babe od preko devedezgodina spaljivase... ccc!Parfem Buck's Toy Chest.
Link to comment
Parfem Buck's Toy Chest.
Aj dizajniraj bocicu. Priti pliz.Inace, ja ne razumem da neko zeli da mirise na tjelesne izlucevine. Razumem drvo, zacine, londonsku kisu i tako to, ali taj parfem sto mirise na seks podrazumeva miris telesnih tecnosti, zar ne?
Link to comment

imal urin starije osteoporoticne narkolepticarke sa donjom notom bezolovnog od devedespet oktana?Ako nemaju tu, zadovoljio bih se i Jutarnjim zadahom zarobljenog domobrana polivenog farbom na bazi olova i izvredjanog na verskoj osnovi...

Link to comment
Aj dizajniraj bocicu. Priti pliz.Inace, ja ne razumem da neko zeli da mirise na tjelesne izlucevine. Razumem drvo, zacine, londonsku kisu i tako to, ali taj parfem sto mirise na seks podrazumeva miris telesnih tecnosti, zar ne?
Pogresno se izrazih. Duro ne mirise ni na kakve telesne izlucevine ali (bar mene) asocira na isti samo tako. Ko ne veruje neka svrati do radnje pa nek proveri. Licno se ne lozim na parfeme niti sam poznavlac ali me je ovaj bas oduvao. Edited by pavllle
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...