Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

deco, koji zenski parfem za mlado cheljade, u srednjim tinejdzerskim godinama. ne preko 4k dindzi, dakako, poshto imam i jedan drushtveni issue vezan za tu priliku, da ne bude skandal skup, ili da se, josh gore, to primeti... neki srednji put mi treba, al da je bash lep.
Za siparice je ovo mamaChanel-Mademoiselle.jpgAli rekla bih da je skuplji od 4k RSD.Second best:burberry_thebeat.jpgNisam sigurna, ali mislim da bi trebao da se uklopi u cenovni limit.Inace, batali plave, zelene i ljubicaste zenske parfeme. Oni uglavnom mirisu na osvezivace prostorija. Drzi se roze. Ovom prilikom pozdravljam korisnika Mau Dau.edit: Onaj Empeov parfem mogu da zamislim samo na nekome ko nosi svilene kosulje, mokasine od zmijske koze i tanak kais na pantalonama. Edited by sailorman
Link to comment

madmoazel koko (koji mi je 1 od favorita) je za siparice samo u odnosu na ostale sanel parfemeklinki bih uzela ovaj sto dunja predlaze. a mozda jos prije d&g light blue.

Link to comment
madmoazel koko (koji mi je 1 od favorita) je za siparice samo u odnosu na ostale sanel parfeme
Word, chanel jednostavno nije za mladež. Chance još možda i nekako, ostalo - ništa.Bubo, mislim da i Bright Crystal Versace nije preko 4k.
Link to comment
madmoazel koko (koji mi je 1 od favorita) je za siparice samo u odnosu na ostale sanel parfemeklinki bih uzela ovaj sto dunja predlaze. a mozda jos prije d&g light blue.
Meni je Madmoiselle skroz za mlade, ne mogu da ga zamislim na zreloj™ zeni.D&G Light Blue je jedan od najgorih smradova koje sam u zivotu osetila. Cimerka u Norveskoj ga koristila, morala sam da izbegavam na sve moguce nacine duzi ostanak u njenoj sobi, bivalo mi muka.
Link to comment

evo onda i jedan roze:givenchy-dance-with-givenchy-50-ml-woda-toaletowa_0_b.jpgIsto je blag i nenametljiv, moze i leti i zimi, ima izrazeniju cvetnu notu od kenzeta i recimo da je nesto u stilu Chance.ja volim te blage, a ovaj bas volem da stavljam :wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...