Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

helloooo!! pa sta ja pricam sve ove godine..+roze parfem nije omanuo nikad, da ja znam.inace, ja drljam, pazi sad, novi trezor. midnight rose! iako je ljubicast.malo kisi kao recimo ysl parisienne, ali samo malo. ostatak je onaj mekani, punacki miris kao trezor.

Link to comment
malo kisi kao recimo ysl parisienne, ali samo malo. ostatak je onaj mekani, punacki miris kao trezor.
Uh, ja probala Parisienne tester, meni se svideo i nije mi bio kiselkast već slatkast ali ne onako otužno sladunjav već nekako eatable. Sad si me zbunila, moraću opet da ga overim pre nego što ga kupim.Druga opcija mi je Very Irresistible, njega provereno gotivim.
Link to comment
  • 2 weeks later...
+roze parfem nije omanuo nikad, da ja znam.
+ milion, a to vazi i za one boje pudera.Elem; moja nova ljubavVivienne_Westwood_Boudoir_50ml_EDP_Spray.jpgMislim da sam vec kacila, ali ne ovde nego valjda na Love. Moje pitanje je sledece: da li ima negde u Srbiji da se kupe VW parfemi?
Link to comment

deco, koji zenski parfem za mlado cheljade, u srednjim tinejdzerskim godinama. ne preko 4k dindzi, dakako, poshto imam i jedan drushtveni issue vezan za tu priliku, da ne bude skandal skup, ili da se, josh gore, to primeti... neki srednji put mi treba, al da je bash lep.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...