Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

posto sam poslednjih nedelja pod teskom opsadom nisam uopste stizala da njusim okolo sta ima novo, a provalila sam da cesto umem da se zajebem sa kupovinom novih izdanja koja mi se i ne svidjaju bas, ali u tom trenutku mi se ucine interesantim.hocu neko cvece za ovu jesen! na prolece sam furala mark dzejkobsovu belu radu, a celo leto najobicniji l'occitan-ov miris '4 ruze' koji je mnogo veca divota od diorove gospodjice. morgs, afterburner, sta dalje? ako je sve budj kupicu ponovo ange ou demon - le secret i da budem dama. :D

Link to comment

Nešto me spopalo da u parfimerijama tražim metuzaleme od parfema, pa ih upoređujem sa ovim novim. Gotovo po pravilu to su teški demode smradovi, koje niko normalan ne bi nosio u današnje vreme, a uz to su veoma postojani. Verovatno ih prave za stare gospođe koje su navikle na njih od svoje 30. godine i furaju ih otkad su se prvi put pojavili jer im je neko tada rekao da im lepo stoji. Nakon prskanja, reakcije okoline su veoma zabavne.Među opakim starudijama izdvajam:Caleche, HermesYouth-Dew, E. LauderRive Gauche, YSLAromatics Elixir, Clinique Paloma Picaso, PP (dobro, ovaj je još i nosiv)

Link to comment
Nešto me spopalo da u parfimerijama tražim metuzaleme od parfema, pa ih upoređujem sa ovim novim. Gotovo po pravilu to su teški demode smradovi, koje niko normalan ne bi nosio u današnje vreme, a uz to su veoma postojani. Verovatno ih prave za stare gospođe koje su navikle na njih od svoje 30. godine i furaju ih otkad su se prvi put pojavili jer im je neko tada rekao da im lepo stoji. Nakon prskanja, reakcije okoline su veoma zabavne.Među opakim starudijama izdvajam:Caleche, HermesYouth-Dew, E. LauderRive Gauche, YSLAromatics Elixir, Clinique Paloma Picaso, PP (dobro, ovaj je još i nosiv)
Moji najmrskiji (nisu toliko stari, ali su svejedno :puke:):Thierry Mugler, AngelD&G, Light Blue Gucci, RushDior, Addict I, od muskih, neprikosnoveni smrad (iz nepoznatih razloga vrlo popularan): Dior, Fahrnheit
Link to comment
Thierry Mugler, Angel
nije lepo to da kazem, ali pre bih udahnula macorski urin nego ovaj genocid za culo mirisa.uopste, taj mugler je zasluzio haski kazamat, i zbog mirisa i zbog mode.zaboravila da pohvalim rodjendanski poklonP1002_hero.jpgsveze i vanilasto malcice, ali sto traje, nekad imam utisak da ne moze da se skine.za razliku od nekad mi omiljenog ckin2U, doduse, mozda zato sto sam bila tupson, pa uzela muski umesto zenskog. ali em lepse mirise, em je bio jeftiniji, sad sto se izgubi posle sat vremena, stipse ne mogu da biraju.
Link to comment

koristila sam tog kenzoa godinamaja sam zena 3 parfema, aqua di roma, kenzo, coco madmoiselle. sad se mislim da nadjem novi. ali kako cu ja to :cry:

I, od muskih, neprikosnoveni smrad (iz nepoznatih razloga vrlo popularan): Dior, Fahrnheit
to je moj decko iz 2. r. srednje krao od svog tate :D Edited by morgana
Link to comment
  • 2 weeks later...
Ovo bi moglo i na Predmete obožavanja: essence by Narciso Rodriguez.I da, ne znam ima li ga u Srbiji.
Došao NR u Seforu. NR For Her edp, jeste da je iz 2006. ipak, neću se smiriti dok ga ne kupim. Ne razbacujem se smajlijima, ali :Hail:
Link to comment
Došao NR u Seforu. NR For Her edp, jeste da je iz 2006. ipak, neću se smiriti dok ga ne kupim. Ne razbacujem se smajlijima, ali :Hail:
lepa vest. tnx, halloween. smile.gif slažem se za for her, došla sam do essence tažeći njega i njuškajući okolo. sad će to biti slatke muke koji izabrati. nikad se ne obazirem na (ne)aktuelnost parfema, jedini problem mi je ako neki stari dobri prestanu da proizvode. sećam se kako sam u pešti, tražeći for her, naletela na tetu prodavačicu nesklonu engleskom, a vrlo sklonu nemačkom i teško sam je odvratila od traženja među muškim parfemima. laugh.gif
Link to comment
  • 3 weeks later...

Uzeo pre nekoliko dana novi Dsquared Potion.nd.12937.jpgHteo sam prvo da uzmem onaj Wood ali mi se ovaj u trenutku vise svideo. Sada mi se cini malo suvise mosusan ali cu ga izgurati do kraja.

Link to comment

Jel neko koristio D&P parfeme??Jesu li to upste parfemi ili kopije?Imaju 2 radnje,na Zelenjaku i u Kolarcevoj.Devojka svracala i pokazali joj katalog a ono pored sifre stoji naziv na turskom kao i ime poznatog parfema npr. Paco Rabanne?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...