Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Ne prija mi miris alkohola, životinjskih komponenti i smrdljivog jasmina. U principu alkohola ima u svakom parfemu, životinjskih komponenti takođe zato što su najpostojanije i one čine bazu parfema. Nemam nos za ove današnje jeftine vodice, nekada su parfemi bili stvarno parfemi i trajali po nekoliko decenija. Moja mama je donedavno imala Diorov parfem koji je kupila u Parizu pre 30 godina, i podjednako lepo je mirisao kao nekada ako ne i bolje. Jedini parfem koji mi se dopao je neizvikani Chanel No.19. Jeste da ima sve pobrojano od onoga što ne volim, zato me i nije u potpunosti osvojio i zato ga ne koristim.

Link to comment

ja moram da ustanovim koji je parfem bio neki što sam ga nedavno natrackala na papirić u free shopu a posle se kući drogirala. zaboravila sam šta sam sve pipala ali mislim da je bio nd.8840.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

Džimi Ču parfem je očigledna kopija Klajnove Euforije. Na početku dobri, ali posle ubi' bože. Pogledam šta im je zajedničko, kad ono srednja nota- orhideja. Kod Čua traje li traje, a kao bojni otrov. Bole me slepoočnice.

Edited by halloween
Link to comment

Da je jak i gadan - jeste.Mama me već dva meseca truje sa testerom u nadi da ću shvatiti poruku i kupiti joj ga ra rodjendan isuse.gif Dilema je : da li biti dobra ćerka i gušiti se u tom čudu narednih godinu dana ili sebična kučka i pokloniti Coco Chanel, pa ga pozajmljivati po potrebi?Za razliku od velike sestre, Euphoria Blossom je prava letnja poslastica.

Link to comment

sebicna kuckabar cete obe mirisati za milion dolaraplus, ako je bas zapela za jimmyja, kupi joj flowerbomb, uz malo srece nece primetiti razliku u izgledu, dok u mirisu ima da se prosveti, ali onda ce samo jedna od vas da mirise za 2 miliona dolara :D

Link to comment
sebicna kucka
So be it !Coco i Anais su joj omiljeni, tako da je to safe bet, ali svako malo joj cvrcne pa joj se dopadne neki zašećereni otrov.Prošle godine sam bila dobra ćerka i otvorila se za The One - bilo je ok prve 2 nedelje, a poslepuke.gif Tata mi još nije oprostio! Edited by Ava
Link to comment
  • 2 weeks later...
1259585684.pngjos jedan od onih koji me je odusevio u pocetku, a vec posle par nedelja skoro sasvim izgubio privlacnost. ne znam vise da li je do mene, parfema ili opste dekadencije.
Link to comment
DIOR-DOLCE-VITA-100ML.jpgPosle više od deset godina od poslednjeg druženja sa Dolce vitom, opet se pronađosmo.Mislila sam da se više i ne proizvodi, ali sam od kancelarijskog snabdevača mirisnim notama saznala da je ima na lageru. Tester, 100 ml. Zna li neko odakle dolaze ovi testeri - šanirano ili postoji i nešto kao outlet za parfeme?
Link to comment
  • 4 weeks later...

Kupila danas jedan od onih malih ''kompilacijskih'' setova parfemčića. Givenchy, ima 5 komada i to:- PLAY for her- Very Irrestistible - Ange ou Demon Le Secret- Organza- Le Bouquet AbsoluKako koji budem iznosala javiću utiske. Otprilike da već znam da mi se Organza neće svideti a za ostale će vidimo :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...