Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Gde se u BG ovih dana pazare parfemi?
Sefora? I dunno, ali tamo idem na "isprobavanja." Ono, kao tražim neki parfem za kao poklon pa kao nešto prebiram. U suštini samo istražujem koji mirisi mi stoje da znam šta da naručim mami da mi donese iz inostranstva. Dakle, duty free shop je mesto. :lol: Trenutno imam (samo) dva (kažem samo, mada je po meni i to mnogo, nelagodna mi je pomisao na gomilanje parfeme tj. ne nebavljam nov dok ne potrosim postojeći):burberry-beat-eau-parfum-spray19892.jpgLep, ali nekako mi nije za dan. Malo težak (što je ok).MOSCHINO%20I%20LOVE%20LOVE.jpgLagan, letnji. Imam utisak da brzo ispari (možda paranoišem). + Najjači letnji miris ikad:ralph-lauren-ralph-eau-toilette-spray13604.jpg
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja juce kupila ovo. post-3760-13068296267564.jpgHtela onaj old school Ô de Lancome i zalepim se za ovaj re-edit od prosle godine. Kaze: Ô d’Azur was developed by perfumers Domitille Bertier and Sophie Labbé, and is described as fresh with floral and fruity accents. The notes include bergamot, lemon, rose, peony, ambrette seed and musk. Jos uvek ne znam sta da mislim o tome kako mirise na meni. Ovogodisnja verzija je Ô de l'Orangerie, vrlo interesantan, top note mu je gorka pomorandza pa malo podseca na onaj Hermesov Un Jardin sur le Nil, koji na meni ne mirise kako treba, ali mi je diiivan. :wub: E da, ako je neko negde sreo onaj Tom Fordov edit Youth Dew (Amber Nude), plz javite, tesko sam navucena a nigde ga nema.

Link to comment
Sefora? I dunno, ali tamo idem na "isprobavanja."
Hvala, ali trebao mi je neki "nezvanicni kanal" :)Nasao, i to za trecinu jeftinije nego u Sefori :)
Link to comment
Hvala, ali trebao mi je neki "nezvanicni kanal" :)Nasao, i to za trecinu jeftinije nego u Sefori :)
Aaaaaa, to. cool.gif Pa ima i toga, tj. bio je jedan "proveren" da tako kazem (u smislu, ja licno kupovala i posle bila happy i zadovoljna i sve), ali avaj, ne radi vise sa parfemima vec par godina. Edited by Patty Lee
Link to comment
  • 2 weeks later...
o.2715.jpgponovo se vratila svom letnjem parfemu iz 2006-8. wub.gifwub.gifwub.gif prosli vikend zijala u parfemske analize, i zakljucila da mi omiljeni parfemi (sva 3) imaju nekoliko zajednickih sastojaka.
Link to comment
  • 4 weeks later...
Bočica pljunuti Brion, jbt.
nemas pojma:20153257236661522331215.jpg
BrionZatvorska vodica.U zatvorima bivše Jugoslavije nije bilo lako kao danas unositi stvari iz spoljnog svijeta. Ovo se pogotovo odnosilo na alkohol i drogu.Ali niko vam nije mogao zabraniti losion poslije brijanja, Brion! Potrebni su vam: 1 bočica Briona 1 komadić žice bez izolacije 1 šibica ili upaljač Šibicom ili upaljačem dobro zagrijete žicu i brzo je ubacite u bočicu Briona. Nakon hemijske reakcije ispari "miris" Briona i ostane bočica dobrog alkohola. Živjeli...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...