Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

svi su ok za prolece/leto
njuškala sam danas ovaj zeleni bvlgari, omnia green jade, ali sa papirne tračice, nisam stavljala na kožu. svež je, sviđa mi se, ali sam skeptična po pitanju postojanosti. može li neko da me razuveri?kakav je crystalline iz te bvg omnia linije? da li je i on za toplija vremena?
Link to comment
njuškala sam danas ovaj zeleni bvlgari, omnia green jade, ali sa papirne tračice, nisam stavljala na kožu. svež je, sviđa mi se, ali sam skeptična po pitanju postojanosti. može li neko da me razuveri?kakav je crystalline iz te bvg omnia linije? da li je i on za toplija vremena?
green jade i nije bas postojan, narocito ako imas suvu kozu, ali je za leto odlican bas zato sto je umeren. sta cu - ljubav na prvi pogled...crystalline nisam koristila, a papirni tester ne obecava mnogo, mada bih rekla da je ok za leto
Link to comment

^^ nisam.ne mogu da verujem da sam toliki baksuz, na mojoj koži se green jade uopšte ne oseća. kao da ništa nisam stavila. ništa.nesrećna sam. sad.giftešim se da je proleće odložilo dolazak, pa imam još vremena da nađem nešto dok ne stigne. ali deprimirala sam se neizmerno.

Link to comment

Baš mi je žao, green jade je baš dopadljiv i zahvalan za sve prilike. Probaj ponovo, možda je bio jedan od onih dana.Ako možeš da nabaviš manifesto - isabella rosselinni je svež i neobičanisabella-rossellini-mani.jpgsamo pazi da ga ne pomešaš sa my manifesto - taj je mnogo oštar i jak...Još jedan zahvalan za leto je i pomegranate splash - marc jacobs, a i pakovanje je baš ogromno 1123758-p-2x.jpg

Edited by Ava
Link to comment
necu vise da citam ovu temu :)svi ste vi tajni agenti kozmetickih kuca, poslati ovde da me mucite :) :) :)
:lol: To bih mogla i ja da kazem + sto vec mesecima ne mogu da nadjem neki pafem koji mi odgovara
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...