Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

lep je chance, nezan, za devojcice :) (3/4 foruma)a za neozbiljne zene u ozbiljnim godinama nasla sm kompromis u ovom :L'instant Magic de GuerlainP50204_hero.jpg a zelim probati ovaj:Quelques Fleurs L'Original P25101_hero.jpgFRAGR_logo.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...
Sve je to q :P samo je jedan pravi, prefinjen i elegantan, ni previse slatkast ni tezak, ni tetkast, ni previse sporty, ni previse casual, jednostavno savrsen i dozlaboga skupIssey Miake - L'eau d'isseyL_EAU_D_ISSEY_W%20(Custom).jpg
jos jedan glas :wub:
Link to comment
  • 2 weeks later...
L'instant Magic de GuerlainP50204_hero.jpg
ovo je divan parfem, kupujem u ponedeljak (danas sam zakasnila...kupila policu pa sam morala da pijem pivo sa monterima iste :rolleyes:)malo podseca na bebi puder :lol: :njam:
Link to comment

bočica mu je jako elegantna. je li probao netko rozi Bulgari?Bulgari_rose_essentialle.jpgplavi mi je dugo bio favorit, a za nasljednika kažu da ga krasi cvjetno-voćni miris naranče, mošusa i bergamota.

Link to comment
Ali ovo je sasvim OK, i cesto su mi govorili da dobro mirisem dok sam ga koristila:media_1614527.jpg
Dobila sam ga juče :wub: Baš je lep, iako je pomalo cvetan jako osvežava i deluje kao da je za dnevno nošenje. Kad izvetri onaj početni ''jači'' miris ostaje vrlo prijatan i ''čist'' osećaj.
Link to comment

Umesto navodjenja omiljenog treba mi "pomoc" kod prisecanja: crvena bocica, duguljasta ali zaobljena, crn plasticni zatvarac (zaobljeno-spicast), parfemce se zvalo IT i bilo ga je u bar dve velicine? (Mali format je bas bio cakan, oko 3 x 7 cm.) Je l' to proizvodila Krka ili mi se samo cini? :unsure:

Edited by FranziskaKafka
Link to comment

Da, da, osamdesete. Bas mi nedostaje, zato i pitam kako se zove, mozda ga jos proizvode (samo kad bih tacno znala ko). :)IT je bio dezodorans (kanda crvene boje), a za parfemce vise nisam sigurna (crvena bocica), mozda se zvalo nesto kao Obsession ili ne znam ni ja. :unsure:HELP.

Edited by FranziskaKafka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...