Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

20 hours ago, Čutura said:

jel traje tako kratko ko sto pise u komentarima?

Više ne mogu ni da ocenim pošto flitam ko manijak već dva dana :blush:. Definitivno je eau, nije koncentrat parfema koji te prati danima, ali čini mi se da je sasvim pristojne postojanosti. Naročito kad ga ne "progrize" mraz tj. kad se nosi na nekoj prolećnoj temperaturi.  

Link to comment
On 16.2.2019. at 20:52, morgana said:

takodje. ako je hermesolik, jedva cekam da ga omirisem.

Ne se zaletjete, ja volim i kiselo-buđave poput Eau de Lancome, Eau de Rochas (i muški i ženski), i tako te neke note. Ovaj mi prosto "ubo žicu" u trenutku, mojne bude posle... al nas z...ala :D

Link to comment
6 hours ago, nezvanova said:

ne bih da ti stajem na muku, ali kod nas u liliju taj parfem na snizenju, 50 ml je 2000 din.

ako ga nema u beogradu, javljaj pa da saljem postexpresom :D

 

na sajtu ne pise da tog tvog ljubimca ima, ali kako rekoh, kod nas u zrenjaninskom liliju, ima i ''crnog'' tj bois de vetiver

 

Muka je staaata "na", gotovo sad :dry:, al nea veze, onaj preskupi pazar je ionako bio pmsom izazvan neizdrživi nagon tj. napadaj, ne žalim paaara, važno da je nagonu bolje :D. E, a hvala svakako, ja ću se setiti ako nečeg nema ođe da proverim da li ima u okolini ;).

Link to comment
  • 1 month later...

Fleur de Murier, Karl Lagerfeld, odvratno, odvratno. Miriše na vlažne maramice za bebe... koje me ne asociraju na bebe, već na miris bolničkih soba u kojima se nepokretni bolesnici održavaju higijenu uz pomoć tih maramica. 

Link to comment
  • 3 months later...

L' Amour Lalique, divan, hladi, pravi letnji.  O- bo-ža-vam Lalique.

 

Drugi, gotovo starinski, nije hladan ali opet može za leto- Le Bain Joop.

 

Link to comment
  • 1 month later...

btw najseksiji miris vestacke proizvodnje na kojeg sam do sada naisla je chanel n.18 (les exclusifs) edt - ne proizvodi se vise, na zalost. omFg. ja to ne umem ni da opisem recima.

 

koji je vas? 

 

(btw, uopste nisam inace chanel osoba:)) - nikada nista ne bih kupila od njih sem tog parfema i maskare)

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Host said:

Meni najbolje stoji chanel petica :fantom: 

 

foliras, nema sanse. to je parfem za dame u 'najboljim godinama' a opste je poznato da si premlad za tu kategoriju :fantom: 

 

Quote

Ne prskam mnogo te parfeme, al uvek zavrsim sa nekim od svezijih chanela. Allure sport od novijih, ranije egoiste platinum (taj je i nazvan po meni)

 

:lolol: <3

Link to comment

Taj Maison Margiela je super, ja sam se mislila izmedju par njih i uzela ovaj i potrosila pre par godina 

6E3734BD-691C-411D-A66F-7555D069A3CF.jpeg

A od tijeh Chanelova volim i posedujem Les Beiges

Edited by Katikon
Link to comment

ja od sanelovih iskljucivo chance tendre. svi ostali me naprave na tetku, babu etc...

od jakih samo narcisovi, jer imaju notu modernog i ovovremenog, koja meni stoji kada nije previse avangardno ili iscaseno.

jer ja sam tip klasicne zene, pa me klasicni prave na bankarke i sl... a opet, nisam dovoljno iscasena da nosim jako drugacije parfeme i odecu.ja sam od onih koja se svidja malim bebama i njihovim dedama, podjednako.

sta cu, takvo je kako je! 

Edited by nezvanova
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...