Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

6 hours ago, vookela said:

emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Man as a man can be emoji41.png

Treba mi nesto jace a da ne gusi nego da osvezava, a u isto vreme ocarava zenski rod emoji38.png
Kad poludim kupicu oba pa nek ide zivot emoji1787.png

 

ma ja tebi da kazem,bar u mom slucaju, najveci afrodizijak,  cista muska koza...kad usmrkam vrat sa mirisom, do kasike mi ostaje u dnk. 

Link to comment
19 hours ago, vookela said:

Malo da dignemo temu...

Dvojba mi je izmedju Bleu de Chanel parfum i Acqua di Parma Cedro di Taormina EDT...

Vise od 10 godina koristim Bvlgari aqua pa bih malo da promenim i posle isprobavanja raznih ova 2 su usla u finale.

Iskustva, preporuke...?

Orange vert Hermes, a izmedju ova dva koja navodiš, sigurno Acqua di Parma, probaj eventualno neki Tom Ford.

Link to comment
  • 4 weeks later...
On 31.10.2018. at 21:39, kud u maglu Simoviću said:

terre d’hermes

:nobles:

Vaistinu, neponovljiv parfem. 

 

Košta ali vredi I traje. 

 

Skapirao sam da mi se sviđaju u poslednje vreme parfemi sa mrvicom "bibera". Bulgari crni ili Prada isto ima nešto slično. 

 

Svakako je već meh ali A&F za mladju populaciju ima taj fresh and clean dojam. 

Link to comment

mejdej (ili neko ko je takodje korisnik ili zna kako mirisu chloe parfemi) je l' su chloe love i chloe love story slicni? jako, jako mi se svidjao love a sada ne mogu da ga nadjem nigde. ovde nemam nigde da to proverim, a na ivici sam da kod mog sanera narucim love story, jer citam po netu da su vrlo slicni...  (a inace piš je sa tim opisima parfema, koje je to proseravanje, sve neke nerealizovane piskinje, a bome i pisci, bazaju po tim forumima :D

Link to comment
On 25.11.2018. at 13:29, Caligula said:

Ovaj momak mi je od pre par nedelja kolega. Otkrio mi da ima svoj blog o parfemima, vrlo posecen.

 

https://scentertainer.net/sr/

 

koga interesuje neka baci pogled. Nista od ovoga sto pise nije placeno niti je PR, naprotiv, kada je davao lose kritike imao je problema.

 

hvala za info, ima dosta korisnih tekstova

Link to comment

terre d’hermes imas na KP,ne znam da li smem da postavljam linkove.Parfemi su orginal(sto govori o 1700 i nesto pozitivnih ocena i nijedna negativna) ja sam od tog clana kupovao.Narucio sam po drugi put  Chanel Antaeus

 
 
Link to comment
17 minutes ago, takashi said:

terre d’hermes imas na KP,ne znam da li smem da postavljam linkove.Parfemi su orginal(sto govori o 1700 i nesto pozitivnih ocena i nijedna negativna) ja sam od tog clana kupovao.Narucio sam po drugi put  Chanel Antaeus

 
 

bacci link na pp

Link to comment

Koliko su i da li su uopste pouzdani i merodavni  sajtovi za proveru originalnosti parfema tj.godina proizvodnje? Prosle nedelje kupim u uscu parfem i sad sasvim slucajno vidim na kp isti parfem sa potpuno istim barkodom, kao sto je utisnut i na kutiji parfema koji sam kupio, a ako je verovati sajtu za proveru,proizveden je  u januaru 2013-e a u radnji prodaju pricu da je najnovija verzija iz 2018-e

Link to comment

Ako mogu i ja da dobijem link sa KP, plizz

 

Uvek hocu nesto drugo i novije...i isprobam, nije da ne dam sansu, ali dzabe stoje mi na polici ili poklanjam, jer ne mogu bez Guerlain-ovog Champs-Elysees, malo je reci da ga obozavam. Kod nas ga ima uglavnom u Jasminu, preskup je i imaju samo toaletnu vodu, manje mililitraze, skoro nikad na snizenju, ako ne racunam onih nekoliko dana pred Novu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
34 minutes ago, gravedigger87 said:

Koliko su i da li su uopste pouzdani i merodavni  sajtovi za proveru originalnosti parfema tj.godina proizvodnje? Prosle nedelje kupim u uscu parfem i sad sasvim slucajno vidim na kp isti parfem sa potpuno istim barkodom, kao sto je utisnut i na kutiji parfema koji sam kupio, a ako je verovati sajtu za proveru,proizveden je  u januaru 2013-e a u radnji prodaju pricu da je najnovija verzija iz 2018-e

Nisu pouzdani uopste

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...