Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

10 hours ago, halloween said:

I ja bih Soleil Blanc ali se ne sunčam, bela sam kao kreč. A ti koperton parfemi idu na preplanulu kožu. Ili umišljam?

 

da ali posluzice i zimi, da me mine zelja za ljetom :D

Link to comment
  • 4 months later...

Malo da dignemo temu...

Dvojba mi je izmedju Bleu de Chanel parfum i Acqua di Parma Cedro di Taormina EDT...

Vise od 10 godina koristim Bvlgari aqua pa bih malo da promenim i posle isprobavanja raznih ova 2 su usla u finale.

Iskustva, preporuke...?

Link to comment

creed floralie...probaj uzorak. vrtim taj vec 6meseci, ima nesto carobno u njemu, osetis ga u toku dana ispod nosa, osvezava svet oko tebe. milina. 

 

glasam za blue chanel ako bas mora izmedju ta dva. za drugi nisam cula ali znam kako blue mirise :D

Edited by mustang
Link to comment

ali nisi mutav po izboru...i blue i bvlgari aqua su bas onako prepoznatljivi i daju poseban smek osobi koja ih nosi...feromoni nam prorade, receptori samo prikupljaju informacije :D

imam predlog, mozda da probas dolce &gabbana? i taj zavrti mozak a onako daje neku svezinu, poletnost, cistotu

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

[emoji23][emoji23][emoji23]

Man as a man can be [emoji41]

Treba mi nesto jace a da ne gusi nego da osvezava, a u isto vreme ocarava zenski rod [emoji38]
Kad poludim kupicu oba pa nek ide zivot [emoji1787]

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...