Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

imala i njega, topik mi je svjedok, fini je, sad bih neki manje vodenast vise drvenast, ali ne tezak

 

izdajnice, s kim cu mantije da jedem!

neki lalique?

Link to comment

http://www.fragrantica.com/perfume/Hermes/Un-Jardin-En-Mediterranee-19.html

 

Ranije sam koristila un jardin sur le nil, pa sam presla na ovaj mediterranee. Meni je inace cela hermes un jardin...kolekcija jako lepa, a mislim da mediteranee odgovara woody zahtevu

Ja sam skroz zaljubljna u ovu mediteransku. Ima li negde u Bgu ista da se kupi, kad sam pre par godina tražila nije bilo ni pomena .  Plus kolike su cene tamo i ovde ako ima, ako poznavaoci i ljubitelji znaju  :)

Link to comment

Ja sam skroz zaljubljna u ovu mediteransku. Ima li negde u Bgu ista da se kupi, kad sam pre par godina tražila nije bilo ni pomena . Plus kolike su cene tamo i ovde ako ima, ako poznavaoci i ljubitelji znaju :)

Pa ja nisam kod nas vidjala hermes parfeme. Mislim da ih nema. A cena za ove un Jardine od 100 ml je oko 80-85 eur
Link to comment

Ja sam skroz zaljubljna u ovu mediteransku. Ima li negde u Bgu ista da se kupi, kad sam pre par godina tražila nije bilo ni pomena .  Plus kolike su cene tamo i ovde ako ima, ako poznavaoci i ljubitelji znaju  :)

 

ovde

Link to comment
  • 1 month later...

jel koristi neko cavalli gold. kakav je?

 

inace u airport sitiju se pojavio neki mini free shop pa ko ima vremena neka skokne. radi do petka 2 pm.

Link to comment
  • 4 months later...

jel koristi neko cavalli gold. kakav je?

 

inace u airport sitiju se pojavio neki mini free shop pa ko ima vremena neka skokne. radi do petka 2 pm.

Gde gde? Ili ime?

Očekuje me jedan rođendan ;-)

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...