Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

:heart::wub::heart::wub::heart::wub::heart::wub:post-370-1193762166_thumb.jpg
parfem nije los, ali ambalaza nije juzer-frendli <_< razmisljam o mademoiselle coco, za uvece. moj tekuci parfem - aqua di roma (laura biagiotti) mi je super, ali je bas bas dnevni Edited by morgana
Link to comment
moj tekuci parfem - aqua di roma (laura biagiotti) mi je super, ali je bas bas dnevni
je li to onaj jedan te isti već tolike godine na tržištu- bočica u obliku panetona čini mi se?
Link to comment
je li to onaj jedan te isti već tolike godine na tržištu- bočica u obliku panetona čini mi se?
aqua di roma je relativno nov. da ne mislis mozda na roma (bez aqua di), njemu ima decenija ili vise? bocica je u obliku (dorskog jonskog ili korintskog) stuba za obje varijante
Link to comment

@morgana: ne jedi se, to samo izbacujem svoje frustracije. jednom na predavanju, meni nepoznata devojka, koja je sedela pored mene, je ustala posle dvaes minuti uz reci:"izvini, ali to stvarno smrdi"mislila je na kenzo jungle (nadam se).

Link to comment

oh živote - Parfemi :wub:toliko toga za reći, a tako malo vremena :( moram da skarabudžim svoj prvi post na tako važnu temu. ranije sam eksperimentisala s parfemima. sad sam postala verna. boss je moj izbor. 858.jpg85.jpgHND232_1lg.jpg

Different. That?s what springs to mind when a scent of Hugo Boss floats past. The person wearing it doesn?t care what other people think and she feels good about herself.She?s always abreast of fashion and in keeping with the latest trends but she seems to do it almost self-consciously, as if it?s all second nature to her. Which is why Hugo Boss fits her like a pair of leather Gucci moccasins.These fragrances burst with a feminine energy, bringing a breath of fresh air to your life and those around you. They are especially fitting for the younger generation (or the young at heart!), as they speak volumes of playful, fun sexiness. There?s no mystery surrounding Hugo Boss perfumes; you get what you see, and that?s a massive kick of femininity.They?re perfect for daytime wear in light doses and applied more liberally for a night out, and, unlike many brands, are fashionable all year round.
:rolleyes: nedavno mi keva kupila na poklon i xx - al još uvek nisam sigurna da li ću ostati sa njim posle 1. flašice, nisam sigurna da mi prija topla baza sačinjena od nota sandalovine, senzualnog mošusa i ambera. iako je
Hugo XX je ležerni, gurmanski i zavodljivi parfem posvećen zreloj i glamuroznoj ženi. U gornjim notama raduje svežim notama mandarine, borovnice i ličija, koje se spajaju sa intenzivnim jasminom i opojnom ružom koje su u srcu mirisa.
ranije sam manijački trošila parfeme, po par bočica (istog parfema) za redom, sve dok mi se ne smuče. tako su mi lancome parfemi i dalje u neprijatnom sećanju (naročito poeme i tresor), dolce gabanna isto. neki me se dojme na prvo mirisanje, na drugome - a kad ga osetim na svojoj koži, bude mi muka. jednom sam morala da se vratim kući da se istuširam i izribam da sperem sa sebe parfem koji na mojoj kevi bajno miriše. Edited by MaryPoppins
Link to comment

Pre neki dan teska dilema izmedju P191204_hero.jpg i P195318_hero.jpgPobedio Dior, na staru slavu (mada je nota bitno drugacija od svih Poison-ova do sada, ukljucujuci i meni omiljeni Pure P.) a mozda i zbog toga sto su na mojoj kozi Armanijevi parfemi nepostojani (ovde je u pitanju novi - Diamonds)a za svaki dan kupila ck IN2U her P179913_hero.jpgi nisam preterano zadovoljna, nekako je njanjav i sav uniseksualan. Makar nije bio nesto skup.

Link to comment
51000257.jpgyves_saint_laurent_opium_edt_w.jpgvolim jos i ovo ali to nije parfem nego nemam pojma sta, pise "body mist", to je jedino sto mi se svidelo u GAPu (oke cena, oke proizvod): gapscent "dream more"8934459GapscentDream_w-resized200.jpg[ali ja to sve stavljam kad mi dodje, ni za kakve specijalne prilike, cesto odem i samo u setnju Kalishem] Edited by I'm with the pilots
Link to comment
oh živote - Parfemi :wub:toliko toga za reći, a tako malo vremena :( moram da skarabudžim svoj prvi post na tako važnu temu. ranije sam eksperimentisala s parfemima. sad sam postala verna. boss je moj izbor. 858.jpg85.jpgHND232_1lg.jpg:rolleyes: nedavno mi keva kupila na poklon i xx - al još uvek nisam sigurna da li ću ostati sa njim posle 1. flašice, nisam sigurna da mi prija topla baza sačinjena od nota sandalovine, senzualnog mošusa i ambera. iako je ranije sam manijački trošila parfeme, po par bočica (istog parfema) za redom, sve dok mi se ne smuče. tako su mi lancome parfemi i dalje u neprijatnom sećanju (naročito poeme i tresor), dolce gabanna isto. neki me se dojme na prvo mirisanje, na drugome - a kad ga osetim na svojoj koži, bude mi muka. jednom sam morala da se vratim kući da se istuširam i izribam da sperem sa sebe parfem koji na mojoj kevi bajno miriše.
"То, царице!!!"
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...