Jump to content
IGNORED

psi lutalice


sherman

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sherman

    20

  • Teja

    10

  • pacey defender

    9

  • Аврам Гојић

    7

Strahota, verovatno je to uradio neko ko misli da se super proveo sa ekipom, čineći taj zločin. Ne bi me čudilo da su bolesnici snimili sve to i postavili na Youtube

Link to comment

Cini se kao da je neka sekta, zagadjen um svakako, nesto slicno se desava u Italiji svake godine sa crnim mackama, strada ih na hiljade radi raznih obreda:(.

Link to comment
  • 1 month later...

ovo je mali žuća. surova sudbina mu je dodelila da bude pas lutalica.aylu6v.jpgostavljen je u bolničkom krugu, ispred hirurgije. žena koja je to videla kaže da nije bila svesna šta se dešava i dok je došla k sebi, automobil je izašao iz vidokruga, tako da nije uspela da vidi registraciju. neko je samo izbacio njega i još jenog psića i nestao. taj drugi više nije viđen.upoznali smo se tako što smo on i ja mom ocu, koji je proveo dosta vremena u bolnici, pravio društvo prilikom kratkih šetnji. trčkarao, skakutao oko nas, nije odbijao hranu, ali nikako nije hteo da se mazi. postao je standardni član tima za rehabilitaciju.jednog dana ga nije bilo. izašli smo u šetnju neposredno posle kiše i ja se sve vreme osvrtala i glasno govorila u nadi da će se pojaviti, ali nema ga, pa nema. sasvim slučajno pogledam u suterensku dnevnu ambulantu, gde je pre podne previjalište, kad žuća spava na stolici u čekaonici. da nije tako svetlodlak, ne bih ga zapazila jer je mračno. zbog mraka i loše kamere na mobitelu fotka je takva kakva je. samo se pridigao, promenio pozu i nastavio da spava kada sam prišla da ga slikam. laugh.gifsad se oslobodio, vršlja po odeljenju, mislim da samo na intenzivnu negu nije dospeo. izveštava me otac jer ide svakodnevno na previjanje. hrane ga i, na moje veliko iznenađenje, niko ga ne tera, ne smeta ni bolesnicima, ni osoblju. čim se pojave i zalaju veliki psi, starosedeoci, a ima ih u bolničkom krugu par čopora, on klisne u predvorje i posmatra ih kroz staklo.znam da psu tamo nije mesto, ali nekako mi je drago da ruši konvencije institucije. znate kako je u našim bolnicama, neka im unese malo radosti. dešava se svašta što ne bi trebalo, pa jedan žuća manje-više.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...

jbt shunjam se od stanice do kuce. potpuno su odlepiliovi stari su se emnacipovali i kul su, ali su sad dosli neki novi veliki i divljaju sve u 16pre neki dan me napadose dvojica u sred bela dana. susrecemo se na raskrsnici i jedan ni 5 ni 6 nego me ugrize za nogavicu a drugi krene da laje i rezi. ja samo nastavio mirno da hodam i prestadose. ljudi se zgledaju pitaju jel me ujeo.ova dvojica mirno nastavljaju dalje...sutra cu da zovem sintere jebes mi sve

Link to comment
mozda su samo hteli da se pare.nemoj da zoves sintere, siptare
zovne li sintere banovacu ga!jasno je iz svih predhodnih epizoda da nisu lutalice problem...edit - eto, naprimer - sunja sesto se shunja, to je odmah sumnjivo, svakom pa i lutalici. Edited by msmodesty
Link to comment
mozda su samo hteli da se pare.nemoj da zoves sintere, siptare
dobro dobro...bice ti zao kad jednom ovde procitas da su me pojeli borcanski dzukci
zovne li sintere banovacu ga!jasno je iz svih predhodnih epizoda da nisu lutalice problem...edit - eto, naprimer - sunja sesto se shunja, to je odmah sumnjivo, svakom pa i lutalici.
ja idem ulicom, brisan prostor. na 30 metara od mene njih 7 8 urlaju na neki auto. i onda krecu da se javljaju lavezom ovi sa ostalih strana. u fazonu -tu smo braco!!!jbg mnogo ih je i kad krene jesen nekako posebno podileisu
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...