Jump to content
IGNORED

korisni linkovi; mnogo znanje i nauke na 1 mestu


pacey defender

Recommended Posts

Prema opisu, dovoljan je Excel. Za ovo sto kazes "pravljenje odnosa" mislim da su odgovarajuce Excel Pivot tabele. Access treba ako imas multiple tabele koje referiraju jedna na drugu (za relacionu bazu podataka). Plus, Excel tabele kasnije mozes da ukljucis u Access baze... tako da bih, na tvom mestu, poceo od Excela.

Link to comment

uf.Kada bih imao Excel i Access u jednom programu.... Pivot mi je super jer razvrstava po kriterijumima, ali, da bih uopšte imao šta da razvrstavam moram da imam podatke, a njih je lakše napraviti u Accessu jer se podaci iz tabela ponavljaju, ali je problem što moram da unesem odnos među tabelama.

Link to comment
uf.Kada bih imao Excel i Access u jednom programu.... Pivot mi je super jer razvrstava po kriterijumima, ali, da bih uopšte imao šta da razvrstavam moram da imam podatke, a njih je lakše napraviti u Accessu jer se podaci iz tabela ponavljaju, ali je problem što moram da unesem odnos među tabelama.
javi tačno šta ti treba u accesu.sumnjam da je nešto komplikovano, te verovatno mogu da ti pomognem
Link to comment
  • 1 month later...

Ko ima visak vremena i dobre oci, a hoce da pomogne klimatologiju, http://www.data-rescue-at-home.org/

Data rescue at home is an internet-based attempt to digitize historical weather data from all over the globe and make the digitised data available to everybody. Two projects are currently online: German radiosonde data form the Second World War and meteorological station data from Tulagi (Solomon Islands) for the first half of the 20th century.
digitiz3.jpg
Link to comment
  • 3 months later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

koji upgrade provereno resava problem za referencama posle 2010 za EndNote? pc je u pitanjune bih da se zajebavam pa da ne radi ili mi sjebe bibliografiju, jer sam vec krv propljuvala od lose formatiranih referencihvala!!! :)

Edited by lostfanforever
Link to comment
  • 7 months later...
  • 1 month later...

prijavila sam se za stanfordov kurs iz "democracy development" na kurseri. kasnim desetak dana, ali idem po distinction.mislim, kod lerija dajmonda, samo da se zna. :D

Edited by MayDay
Link to comment
  • 1 year later...

Ne znam gde da krenem sa mojim zahtevom, pa da probam ovde... Dakle, ako neko ima pristup stvarčici zvanoj "Project Muse", nek' se ne libi korišćenja privatnih poruka...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...