Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

Samo da primetim jedan detalj koji je meni trešnjica na vrh ove policijske tort(ur)e - sve se to odvija na "zadatku" koji je zapravo svojevrsno uterivanje privatnog duga. Policija je (kao i u slučaju BusPlusa) najrevnosija kada radi u privatnom interesu.
Ja bih da dodam još nešto...Policija se ovako ne bi ponašala da je neko "obično" izvršenje... Znam ovo vrlo dobro...Ovo je neka mućka na kvadrat, stan je 2 puta prodat, drugi put posle dosta godina od prvog puta, advokatica se uknjižila pre čoveka ko je kupio stan pre 13 godina(jer verovatno nije znao da bez uknjižbe stan zakonski nije njegov, bez obzira na sve drugo)... Drugo, spominje se nekakvo suđenje... Jel' neko zna kakvo je bilo, ne mogu da nađem, oko čega se tu uopšte moglo suditi i ko su bile strane u sporu...Dakle, ovde ima dosta nekih pozadinskih stvari koje ne znamo, niti neko istražuje... A pitanje i da li sme da se sitražuje...Dodatno, taj vatrogasac je faktički radnik MUPa, a znamo da MUP na svoje ljude, ma koliko beznačajni bili, retko ide... Dakle...
Link to comment

To se i meni čini, ali informacije koje imam su minimalne, tako da se ne usuđujem da bilo šta decidno tvrdim. Mislim isterati vatrogasca iz stana u kojem živi sa porodicom da bi stan dao advokatici koja u njemu nikada nije ni živela. Kakav jebeni PR disaster.

Edited by Syme
Link to comment
djubre ziljavoMaja Gojković@MajaGojkovicHej, ostavite policajca na miru, u uredjenijim drzavama ni da se pisne na policajca na zadatku. Ko da oni vole da asistiraju pri iseljenju
Rad red i disciplina. Ova će da završi u krevetu s Đilasom u roku od dva mesecom, ne zvao se ja Lorimer. Mislim pre svega metaforički, ali ne isključujem ni bukvalnu varijantu.
Link to comment

au naša maja kida:

@_clapper_ gde su biki? zasto deca nisu u skoli? Ova prica izgleda ima vise krajeva. Slozili smo se oko pol, a sta cemo sa direktorom skole?
malo brine za decu, a malo je u fazonu "ko ga jebe, trebalo je da bude u školi". puca na sve što se miče, pa šta pogodi. Edited by Joshua
Link to comment

@ morgananemam pojma. meni nije - nekako mi normalno da su klinci hteli nekako da daju podršku drugaricama iz razreda. onako klinački. nije mi ovo u istom košu sa isterivanjem dece iz škole i slanjem na kojekakve mitinge podrške 90ih, tj. ne mislim da učiteljica ima tamo neku agendu i da su klinci instrumentalizovani.

Edited by Joshua
Link to comment

Ja bih da dodam još nešto...Za FK Bata Kan Kan ZNAM da postoji dug od oko 150.000 evra za gas ... I ZNAM da niko neće da ga uzme u razmatranje za izvršenje, od NS izvršitelja jer se boje za sebe, ako bi to radili (ajde :) , a cifra koju bi izvršitelj dobio je odlična, mislim oko nekih 10K €)... Zašto? Pa eto, sumnjaju ljudi da ih policija ne bi pomogla, i da bi im posle glava bila u torbi...To je ono što kažem, komplikovana izvršenja, se uz asistenciju policije rade samo ako neko, za koga se izvršenje radi ima jaka, jaka leđa... Zato mislim da ovde nisu čista posla... UZ, naravno, sve ono iz predhodnog posta...

Edited by radisa
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...