Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

Policijski sindikat Srbije, takođe, najoštrije osuđuje izbacivanje našeg člana vatrogasca Zorana Matića i njegove porodice iz njihovog stana na beogradskom Dorćolu."Sramno je da se u ovoj državi iz stana izbacuju pošteni ljudi kao što je Matić, koji je za dve decenije rada kao vatrogasac spasio mnoge živote, dok nekim moćnicima koji su pokrali državu predstavnici vlasti ne smeju da prođu ni kroz ulicu. Još više osuđujemo postupak našeg kolege policajca, koji se na vrlo loš način poneo prema okupljenim građanima koji su samo u miru želeli da spreče nepravdu. Najveći broj policajaca u Srbiji je pošten i poštuje građane naše države, ali na žalost postoje i izuzeci koji se ponašaju tako bahato da sramote uniformu koju nose. U naše ime izvinjavamo se građanima koji su se našli povređenima ovim postupkom," kaže Veljko Mijailović, predsednik Policijskog sindikata Srbije.
Sutra iseljavaju ovog Mijailovića... Edited by historian
Link to comment
pa to je super. jesu li korisne u praksi ili samo u teoriji? ne insinuiram da nisu, samo pitam, jer ne znam.
Kako koja. Neke su orijentisane na davanje pravnog saveta i većina se na tome zaustavlja, dok neke i rade zastupanje ako je slučaj dovoljno interesantnan.Znam da su moji drugari pre 10 godina dobili batine od policije, upala murija na žurku, pobacala ljude niz stepenice, potom je par njih odvelo mog drugara u šumu pa su ga tamo malo mlatili. Pomogao mu je Fond za humanitarno pravo barem da se slučaj pojavi iznad radara medija. Pravnog epiloga nije bilo.Greota je što advokati ne prepoznaju da postoje slučajevi koji zaslužuju da se rade pro bono. Edited by pacey defender
Link to comment
mater mu jebem pandursku, da hapsi zenu zato sto mu je rekla "sram vas bilo". jel moze nekako da se sazna ko je ovaj pandur, da ga se jebe mrtvog do ponovne smrti, da se uradi nesto?
+1
Link to comment

Koleginica malo kopala oko ovoga svega, meni zapala za oko zanimljiva "slucajnost":Od 15.11 do 15.03 nema iseljavanja zbog hladnoce, vrlo moguce da je zbog toga takva zurba bila...Kome li je zapao za oko stan...

Link to comment
Koleginica malo kopala oko ovoga svega, meni zapala za oko zanimljiva "slucajnost":Od 15.11 do 15.03 nema iseljavanja zbog hladnoce, vrlo moguce da je zbog toga takva zurba bila...Kome li je zapao za oko stan...
pa piše u vesti ...
Policija je, inače, došla da asistira advokatici Milici Đurković da uđe u posed stana u Višnjićevoj ulici koji je dobila sudskom presudom. Đurkovićeva tvrdi da poseduje sve dokaze o tome da je stan njen.
Link to comment
Kako koja. Neke su orijentisane na davanje pravnog saveta i većina se na tome zaustavlja, dok neke i rade zastupanje ako je slučaj dovoljno interesantnan.Znam da su moji drugari pre 10 godina dobili batine od policije, upala murija na žurku, pobacala ljude niz stepenice, potom je par njih odvelo mog drugara u šumu pa su ga tamo malo mlatili. Pomogao mu je Fond za humanitarno pravo barem da se slučaj pojavi iznad radara medija. Pravnog epiloga nije bilo.
super :)
Greota je što advokati ne prepoznaju da postoje slučajevi koji zaslužuju da se rade pro bono.
u pravu si.cak ocigledno ne prepoznaju da bi mogli da imaju korist od toga. publicitet do koga drugacije ne bi dosli. Edited by morgana
Link to comment
super :)u pravu si.cak ocigledno ne prepoznaju da bi mogli da imaju korist od toga. publicitet do koga drugacije ne bi dosli.
nikakvu korist od ovoga nemaju advokati jer ako se zamere pandursko/pravosudnoj mafiji mogu slobodno da gase kancelariju
Link to comment

Samo da primetim jedan detalj koji je meni trešnjica na vrh ove policijske tort(ur)e - sve se to odvija na "zadatku" koji je zapravo svojevrsno uterivanje privatnog duga. Policija je (kao i u slučaju BusPlusa) najrevnosija kada radi u privatnom interesu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...